Lukáš Masopust – 1 gól + 4 asistence V loňské sezoně dal šest branek, ke kterým přidal tři nahrávky. I letos je produktivní, Lukáš Masopust však musí o svou budoucnost bojovat. Na pravém kraji zálohy totiž nastupuje Abdalalh Sima a do obrany přišel Alexander Bah. Proti Karviné Masopust sice nastoupil v základní sestavě, na hřišti ale vydržel jen poločas. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Peter Olayinka – 4 góly + 1 asistence Nigerijský reprezentant sbírá body pravidelně – jak na ligové scéně, tak v pohárové Evropě. Naposledy se trefil o víkendu proti Karviné a připsal si čtvrtou ligovou trefu v sezoně. Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
 Lukáš Provod – 3 góly + 3 asistence Produktivní je také Lukáš Provod, jenž se na podzim dostal i do reprezentace, kde rozhodně nezklamal. Čtyřiadvacetiletý záložník má pevné místo ve slávistické záloze a patří ke klíčovým hráčům sešívaného týmu. Proti Karviné si připsal třetí asistenci v sezoně. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Nicolae Stanciu – 3 góly + 3 asistence Stejnou bilanci jako Provod má na kontě také Nicolae Stanciu. Sedmadvacetiletý rumunský záložník patří ke klíčovým hráčům sešívané družiny a na kontě má už dvacet přihrávek do gólových šancí. Bodů tak mohl mít na kontě ještě víc. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
7
Fotogalerie

Ofenzivní síla z Edenu. 6 hráčů Slavie, kteří v letošní sezoně posbírali nejvíc bodů

Fotbalisté Slavie neohroženě kráčí za třetím titulem v řadě. Tým z Edenu ostatní ligové soupeře válcuje a kraluje tabulce.

Abdallah Sima Kuchta MICHAL ŠULA MAFRA Profimedia.jpg

Slavia jede. Ve dvou posledních zápasech nasázela šest branek a pokračuje v jízdě za titulem. Tým trenéra Jindřicha Trpišovského šlape a válcuje jednoho soupeře za druhým. Jména šesti nejproduktivnějších hráčů Slavie v letošním ročníku najdete v následujících kapitolách.

Foto: MICHAL ŠULA / MAFRA / Profimedia

Pokračování 2 / 7

Lukáš Masopust – 1 gól + 4 asistence

Lukáš Masopust Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

V loňské sezoně dal šest branek, ke kterým přidal tři nahrávky. I letos je produktivní, Lukáš Masopust však musí o svou budoucnost bojovat. Na pravém kraji zálohy totiž nastupuje Abdalalh Sima a do obrany přišel Alexander Bah. Proti Karviné Masopust sice nastoupil v základní sestavě, na hřišti ale vydržel jen poločas.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 7

Peter Olayinka – 4 góly + 1 asistence

Peter Olayinka Slavia 20 2 MICHAL SVÁČEK MAFRA Profimedia.jpg

Nigerijský reprezentant sbírá body pravidelně – jak na ligové scéně, tak v pohárové Evropě. Naposledy se trefil o víkendu proti Karviné a připsal si čtvrtou ligovou trefu v sezoně.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Lukáš Provod – 3 góly + 3 asistence

Lukáš Provod 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Produktivní je také Lukáš Provod, jenž se na podzim dostal i do reprezentace, kde rozhodně nezklamal. Čtyřiadvacetiletý záložník má pevné místo ve slávistické záloze a patří ke klíčovým hráčům sešívaného týmu. Proti Karviné si připsal třetí asistenci v sezoně.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Nicolae Stanciu – 3 góly + 3 asistence

Nicolae Stanciu Slavia 20 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Stejnou bilanci jako Provod má na kontě také Nicolae Stanciu. Sedmadvacetiletý rumunský záložník patří ke klíčovým hráčům sešívané družiny a na kontě má už dvacet přihrávek do gólových šancí. Bodů tak mohl mít na kontě ještě víc.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 7

Jan Kuchta – 5 gólů + 1 asistence

Jan Kuchta Slavia 2 Martin Sekanina CNC Profimedia.jpg

Když se v létě vracel z Liberce, moc lidí mu nevěřilo. Trenér Trpišovský mu ale dal důvěru a Jan Kuchta ho nezklamal. Gólově se prosadil v Evropské lize a v domácí soutěži dal už pět branek – z toho tři v posledních dvou duelech. Slavia tak zřejmě konečně našla útočníka, kterého hledala.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Abdallah Sima – 8 gólů + 2 asistence

Abdallah Sima Slavia 20_3 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Nejlepším hráčem a zároveň i nejproduktivnějším hráčem Slavie je Abdallah Sima, jenž si ve víkendovém duelu s Karvinou připsal už osmý gól a druhou asistenci v sezoně. Devatenáctiletý senegalský záložník je v současné době nejlepším hráčem celé ligy.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud