Ofenzivní síla. Podívejte se, jak by měl vypadat elitní český útok na Channel One Cupu

Ofenzivní síla. Podívejte se, jak by měl vypadat elitní český útok na Channel One Cupu

Ofenzivní síla. Podívejte se, jak by měl vypadat elitní český útok na Channel One Cupu

Reprezentační kouč Miloš Říha bere i na Channel One Cup hodně silný tým. Zkušený trenér už má jasno také o tom, jak by měl vypadat elitní český útok.

Bez názvu1.jpg

Do nominace na Channel One Cup se dostali například Milan Gulaš, Jiří Sekáč nebo Andrej Nestrašil. A hodně by toho měl ukázat i elitní český útok. Jak bude vypadat? Podívejte se na následující kapitoly a zjistíte víc.

Pokračování 2 / 4

Tomáš Hyka

Tomáš Hyka MS Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

V roce 2017 si zahrál na mistrovství světa, po kterém odešel do zámoří. Dva roky bojoval o místo v Las Vegas, v NHL odehrál celkově 27 zápasů, v létě se ale s Golden Knights rozloučil a podepsal smlouvu s Čeljabinskem. V dresu Traktoru dal zatím sedm branek, přidal pět nahrávek a teď se pod Říhou poprvé objeví i v reprezentaci.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Dmitrij Jaškin

Dmitrij Jaškin ČR 19 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Šestadvacetiletý účastník dvou posledních světových šampionátů po strádání v NHL v létě opustil Washington a dohodl se s Dynamem Moskva. V rodném Rusku září, v dosavadních 33 zápasech posbíral stejný počet bodů za 14 branek a 19 asistencí a drží se mezi nejproduktivnějšími hráči celé KHL.  "Jaškinovi se daří, i když v reprezentaci bych od něj očekával ještě víc," řekl na jeho adresu reprezentační kouč Miloš Říha.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Lukáš Sedlák

Lukáš Sedlák ČR 19 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Také Lukáš Sedlák po poslední sezoně opustil NHL, kde několik let oblékal dres Columbusu, a zamířil do KHL. Jeho novým působištěm se stal Čeljabinsk, za který dal už deset branek a přidal pět asistencí. Zároveň si odbyl reprezentační premiéru a během tří startů na Karjala Cupu dal i první gól v národním týmu. Jak si povede tentokrát?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud