Ofenzivní komando. 4 útočníci, které trenér Šilhavý povolal do fotbalové reprezentace

Česká fotbalová reprezentace má před sebou další zápasy. Kouč Jaroslav Šilhavý povolal do akce silný tým, který by měl být hodně nebezpečný.

Trenér Jaroslav Šilhavý povolal na následující reprezentační zápasy hodně zajímavý tým. Ten by měl disponovat i velkou útočnou silou. Jména čtyř forvardů, kteří se dostali do nominace, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Adam Hložek

Adam Hložek SParta 20 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

V zápase na Slovensku si odbyl reprezentační premiéru a ihned se postavil do základní sestavy. Osmnáctiletý Adam Hložek se stal nejmladším reprezentantem v historii a v národním týmu spoustu duelů ještě určitě přidá. Dostane šanci i tentokrát?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Michael Krmenčík

MIchael Krmenčík Bruggy.jpg

Do reprezentace se znovu dostal i Michael Kmenčík, jenž dostal šanci už proti Slovákům. Tehdy jeho nominaci kde kdo zpochybňoval, sedmadvacetiletý útočník ale vstřelil gól a poté se konečně střelecky probudil i v Bruggách. Na reprezentační sraz tak přijede v dobré pohodě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Patrik Schick

Patrik Schick ČR 2019 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

V reprezentaci nemůže chybět ani Patrik Schick. Čtyřiadvacetiletý kanonýr se sice po svém letním příchodu do Leverkusenu ještě rozkoukává, v národním týmu je ale útočníkem číslo jedna. V dosavadních 22 startech dal už devět branek.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Matěj Vydra

Matěj Vydra Burnley.jpg

Zatímco Schick je v reprezentaci stálicí, Matěj Vydra se do národního týmu vrací poprvé od loňského června. Trenér Šilhavý jej povolal na základě dobrých výkonů, které předvádí v dresu anglického Burnley. Za to letos osmadvacetiletý útočník odehrál pět soutěžních zápasů a dal v nich dvě branky.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud