Martin Kaut  Martin Kaut bojoval čtyři roky o místo v NHL. V průběhu loňské sezony opustil Colorado a zamířil do San Jose, za Sharks ale přidal jen devět zápasů a tím svou zámořskou misi uzavřel. Čtyřiadvacetiletý forvard se v létě vrátil do Pardubic, za které zatím odehrál pět zápasů. Na kontě má gól a dvě nahrávky.
 Lukáš Radil  Třiatřicetiletý útočník, který hrával i NHL za San Jose, má formu jako hrom. Loni v základní části posbíral 40 bodů, letos má však nakročeno ještě k daleko lepším číslům. Zkušený forvrad je s 11 góly nejlepším střelcem a s 19 body nejproduktivnějším hráčem celé extraligy.
 Lukáš Sedlák  Minulý ročník načal v NHL. Nejdřív hrál v Coloradu, pak pokračoval ve Philadelphii. Bodoval, následně se ale rozhodl vrátit do extraligy a oblékl dres Pardubic. V extralize se zařadil mezi hlavní hvězdy a klíčovou roli dostal i na světovém šampionátu. Jenže po třech zápasech, ve kterých posbíral pět bodů, se zranil a turnaj pro něj skončil. Letos už je třicetiletý Lukáš Sedlák zase ve formě, ve 13 extraligových startech posbíral 11 (5+6) bodů.
 Tomáš Zohorna  Je mu už 35 let, nic ze svého umění ale zatím neztratil. Zkušený útočník, který ještě loni odehrál několik zápasů v reprezentaci, patří znovu ke klíčovým postavám Dynama. Ve 13 zápasech dal tři góly a přidal k nim devět nahrávek. Více (13) jich má z Pardubic jen Robert Kousal.
5
Fotogalerie

Ofenzivní hvězdy pardubického Dynama. Jak si letos vedou Radil, Kaut nebo Sedlák?

Pardubice potvrzují předsezonní předpoklady a kralují extraligové tabulce. Daří se i hvězdám týmu.

Dynamo má skvěle poskládaný kádr v čele s vynikajícími gólmany, špičkovými obránci a hvězdnými útočníky. Jak se vede těm nejznámějším z nich? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Tomáš Hyka

Bez názvu.jpg

Třicetiletý útočník načal v Dynamu druhou sezonu. Tomáš Hyka, jenž v NHL nastupoval za Las Vegas, přišel do Pardubic z Čeljabinsku. Loni v 31 zápasech posbíral 24 bodů. Letos by jich mohlo být víc. Na kontě má už čtyři góly a sedm nahrávek.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Martin Kaut

Martin Kaut ČR.jpg

Martin Kaut bojoval čtyři roky o místo v NHL. V průběhu loňské sezony opustil Colorado a zamířil do San Jose, za Sharks ale přidal jen devět zápasů a tím svou zámořskou misi uzavřel. Čtyřiadvacetiletý forvard se v létě vrátil do Pardubic, za které zatím odehrál pět zápasů. Na kontě má gól a dvě nahrávky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Lukáš Radil

Lukáš Radil Pardubice Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Třiatřicetiletý útočník, který hrával i NHL za San Jose, má formu jako hrom. Loni v základní části posbíral 40 bodů, letos má však nakročeno ještě k daleko lepším číslům. Zkušený forvrad je s 11 góly nejlepším střelcem a s 19 body nejproduktivnějším hráčem celé extraligy.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Lukáš Sedlák

Lukáš Sedlák Pardubice Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Minulý ročník načal v NHL. Nejdřív hrál v Coloradu, pak pokračoval ve Philadelphii. Bodoval, následně se ale rozhodl vrátit do extraligy a oblékl dres Pardubic. V extralize se zařadil mezi hlavní hvězdy a klíčovou roli dostal i na světovém šampionátu. Jenže po třech zápasech, ve kterých posbíral pět bodů, se zranil a turnaj pro něj skončil. Letos už je třicetiletý Lukáš Sedlák zase ve formě, ve 13 extraligových startech posbíral 11 (5+6) bodů.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Tomáš Zohorna

Tomáš Zohorna Pardubice Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Je mu už 35 let, nic ze svého umění ale zatím neztratil. Zkušený útočník, který ještě loni odehrál několik zápasů v reprezentaci, patří znovu ke klíčovým postavám Dynama. Ve 13 zápasech dal tři góly a přidal k nim devět nahrávek. Více (13) jich má z Pardubic jen Robert Kousal.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud