Aiham Ousou  Třiadvacetiletý švédský reprezentant je aktuálně ve Slavii stoperem číslo jedna. Počítá se s tím, že se vedle něj postaví nově příchozí Igoh Ogbu, všechno ale nakonec může být jinak. Aiham Ousou se totiž dostal na radar tureckého Besiktase, který za hráče nabízí hostování s následným odkupem ve výši okolo 90 milionů korun. Sešívaní o něj ale přijít nechtějí.
 David Jurásek  David Jurásek přišel do Slavie loni v zimě z Mladé Boleslavi. Ani on sám zřejmě nečekal, jak rychle z něj vyroste jedna z opor zadních řad sešívaných, která klepe na dveře národního týmu. Dvaadvacetiletý levý obránce dal během podzimu dva góly, přidal pět asistencí a taky on zaujal kluby v zahraničí. Rovněž David Jurásek je spojován s Tureckem.
 Ondřej Lingr  Je mu teprve 24 let, přesto už je jedním z lídrů Slavie. A to jak na hřišti, tak v kabině. Ondřej Lingr se loni blýskl 14 góly, na které letos navázal sedmi zásahy a čtyřmi nahrávkami. Dostal se taky do reprezentace i na radar řeckého Panathinaikosu. Ten za něj nabízí 80 milionů korun, sešívaní však na tuto nabídku neslyší.
 Peter Olayinka  Dříve býval spokojován s odchodem do Itálie, Německa nebo Turecka, jednou nohou byl už v Kodani, Peter Olayinka však nakonec zamíří na jinou adresu. Sedmadvacetiletý nigerijský fotbalista, který je jednou z ústředních postav Slavie, má v Edenu smlouvu jen do léta, a poté odejde do srbské Crvené zvezdy Bělehrad. Nebo nakonec všechno proběhne rychleji a Olayinka přestoupí už v zimě alespoň za nějaké odstupné?
6
Fotogalerie

Odchody z Edenu. Dva cizinci už jsou pryč, o koho je v zahraničí ještě zájem?

Slavia během zimy přivedla několik nových posil, jiní hráči ale z Edenu odešli. A o další je ještě zájem.

Bez názvu.jpg

Do Slavie v zimě přišli Igoh Ogbu, David Pech, Petr Hronek či Babacar Sy. Blízko navíc je, zdá se, taky příchod Mojmíra Chytila z Olomouce. Sešívaní ale počítají rovněž ztráty. Kdo už odešel a o kdo by ještě odejít mohl? Podívejte se.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Aiham Ousou

Aiham Ousou Rakow.jpg

Třiadvacetiletý švédský reprezentant je aktuálně ve Slavii stoperem číslo jedna. Počítá se s tím, že se vedle něj postaví nově příchozí Igoh Ogbu, všechno ale nakonec může být jinak. Aiham Ousou se totiž dostal na radar tureckého Besiktase, který za hráče nabízí hostování s následným odkupem ve výši okolo 90 milionů korun. Sešívaní o něj ale přijít nechtějí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

David Jurásek

David Jurásek Slavia.jpg

David Jurásek přišel do Slavie loni v zimě z Mladé Boleslavi. Ani on sám zřejmě nečekal, jak rychle z něj vyroste jedna z opor zadních řad sešívaných, která klepe na dveře národního týmu. Dvaadvacetiletý levý obránce dal během podzimu dva góly, přidal pět asistencí a taky on zaujal kluby v zahraničí. Rovněž David Jurásek je spojován s Tureckem.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Ondřej Lingr

Ondřej Lingr Slavia.jpg

Je mu teprve 24 let, přesto už je jedním z lídrů Slavie. A to jak na hřišti, tak v kabině. Ondřej Lingr se loni blýskl 14 góly, na které letos navázal sedmi zásahy a čtyřmi nahrávkami. Dostal se taky do reprezentace i na radar řeckého Panathinaikosu. Ten za něj nabízí 80 milionů korun, sešívaní však na tuto nabídku neslyší.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Peter Olayinka

Peter Olayinka Slavia Feyenoord.jpg

Dříve býval spokojován s odchodem do Itálie, Německa nebo Turecka, jednou nohou byl už v Kodani, Peter Olayinka však nakonec zamíří na jinou adresu. Sedmadvacetiletý nigerijský fotbalista, který je jednou z ústředních postav Slavie, má v Edenu smlouvu jen do léta, a poté odejde do srbské Crvené zvezdy Bělehrad. Nebo nakonec všechno proběhne rychleji a Olayinka přestoupí už v zimě alespoň za nějaké odstupné?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Odešli Sor a Usor

Moses Usor Panathinaikos Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

O dva hráče už Slavia v zimě přišla. Nejprve prodala nigerijského rychlíka Yiru Sora, jenž odešel zhruba za 157 milionů korun do belgického Genku, který za něj přitom v létě nabízel o necelých sto milionů korun víc. Během ledna pak odešel i jeho krajan Moses Usor, který zamířil na hostování s opcí do rakouského Lince. Dvacetiletý nigerijský útočník odehrál na podzim v lize 15 zápasů, ve kterých dal čtyři branky.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud