Od Golgola až po Kangu. Podívejte se, kolik stojí všech 12 cizinců pražské Sparty

Sony  |  04. 05. 2019 17:06

Co nejdřív by Sparta měla prodat Golgola Mebrahtu, Ben Chaima a Tetteha. Pokud seženou adekvátní posily, měli by končit také Chipciu, Civič a Radakovič. A pokud bude zájem o Nitu a Plavšiče, dal bych jim také zelenou k odchodu. Zatím se z nich ve Spartě nadále uplatní Kanga, Karlsson, stárnoucí Costa Nhamoinesu a s otazníkem Štetina. Jiné angažmá by si měli hledat taky Vácha a Zahustel a zahraniční nabídky by nemusel ignorovat ani Frýdek. Takže by mělo v přestupním termínu opět vypuknout velké hemžení.

Odpovědět  |   | 


Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

Nejčtenější články

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Česká seniorská reprezentace čeká už od roku 2012 na medaili z velkého turnaje a hokejový národ tak může jen vzpomínat na dávné triumfy. Třeba na zlaté Německo či nezapomenutelné Nagano. Pár hráčům se ale při vzpomínce na olympijský turnaj vybaví smutné myšlenky.

21.  11.  2019 | | 3 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |
Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Představte si, že máte neomezené možnosti a můžete si tak sestavit váš hokejový tým snů. Jak by vypadal? Kdo by se do něj dostal a na koho by už nezbylo místo?

1.  12.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com