Nikola Vukčevič – 2,5 mil. eur.  Proti Kosovu si nezahrál ani Nikola Vukčevič, ovšem také sedmadvacetiletý defenzivní záložník jinak nastupuje za reprezentaci Černé Hory pravidelně. V národním týmu dosud odehrál 33 zápasů a vstřelil jeden gól. Ještě před rokem patřil Braze, v srpnu ale přestoupil téměř za devět milionů eur do španělského Levante. Foto: Profimedia.cz
 Filip Stojkovič – 3 mil. eur.  Také Filip Stojkovič do zápasu s Kosovem nezasáhl. I on by se ale v dnešním duelu s Českou republikou mohl objevit. Šestadvacetiletý obránce, který nejčastěji nastupuje na pravém kraji zadní řady, si vyzkoušel angažmá v Německu, aktuálně však působí v kádru Crvene zvezdy Bělehrad. V národním týmu dosud odehrál patnáct zápasů. Foto: Profimedia.cz
 Adam Marušič – 7 mil. eur.  Jedna z hvězd černohorské reprezentace. Šestadvacetiletý Adam Marušič přestoupil před dvěma lety z Belgie do Lazia Řím a v letošním ročníku Serie A zvládl odehrát 26 zápasů. V národním týmu jich krajní záložník odehrál 27, na první gól ale dosud čeká. Foto: Profimedia.cz
 Stefan Savič – 40 mil. eur.  Osmadvacetiletý obránce je hlavní postavou reprezentace Černé Hory. Dříve hrával za Partizan Bělehrad, Manchester City a Fiorentinu, odkud před čtyřmi lety přestoupil za 25 milionů eur do Atlética Madrid. V reprezentaci odehrál už padesát zápasů. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Obránce Atlética či záložník z Lazia. Toto je 5 nejdražších hráčů reprezentace Černé Hory

Po výhře nad Bulharskem dnes českou reprezentaci čeká další nebezpečný soupeř – Černá Hora. Ta do Olomouce přivezla zajímavý tým.

V předešlém utkání proti Kosovu se na hřišti kvůli tlaku srbských fanoušků a médií neobjevilo několik opor černohorské reprezentace. Dnes už by ale měli být všichni připraveni. Kdo se proti Schickovi a spol. postaví? Jména pěti nejdražších hráčů podle portálu transfermarkt.de najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Mirko Ivanič – 2,25 mil. eur

Mirko Ivanic.jpg

Pětadvacetiletý záložník sice nehrál v posledním zápase proti Kosovu, jinak má ale poměrně stabilní místo v sestavě. Pětadvacetiletý střední záložník, který v zimě přestoupil z Borisova do Crvene zvezdy Bělehrad, odehrál v reprezentaci patnáct zápasů a dal jeden gól.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Nikola Vukčevič – 2,5 mil. eur

Nikola Vukcevic.jpg

Proti Kosovu si nezahrál ani Nikola Vukčevič, ovšem také sedmadvacetiletý defenzivní záložník jinak nastupuje za reprezentaci Černé Hory pravidelně. V národním týmu dosud odehrál 33 zápasů a vstřelil jeden gól. Ještě před rokem patřil Braze, v srpnu ale přestoupil téměř za devět milionů eur do španělského Levante.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Filip Stojkovič – 3 mil. eur

Filip Stojkovic.jpg

Také Filip Stojkovič do zápasu s Kosovem nezasáhl. I on by se ale v dnešním duelu s Českou republikou mohl objevit. Šestadvacetiletý obránce, který nejčastěji nastupuje na pravém kraji zadní řady, si vyzkoušel angažmá v Německu, aktuálně však působí v kádru Crvene zvezdy Bělehrad. V národním týmu dosud odehrál patnáct zápasů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Adam Marušič – 7 mil. eur

Adam Marušič.jpg

Jedna z hvězd černohorské reprezentace. Šestadvacetiletý Adam Marušič přestoupil před dvěma lety z Belgie do Lazia Řím a v letošním ročníku Serie A zvládl odehrát 26 zápasů. V národním týmu jich krajní záložník odehrál 27, na první gól ale dosud čeká.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Stefan Savič – 40 mil. eur

Stefan Savic.jpg

Osmadvacetiletý obránce je hlavní postavou reprezentace Černé Hory. Dříve hrával za Partizan Bělehrad, Manchester City a Fiorentinu, odkud před čtyřmi lety přestoupil za 25 milionů eur do Atlética Madrid. V reprezentaci odehrál už padesát zápasů.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud