O kom se ve Spartě ještě mluví. Tři další posily, které by brzy mohly dorazit na Letnou

Pražská Sparta dosud přivedla pět nových posil, toto číslo však nemusí být konečné. Letenský klub je totiž i krátce před začátkem dalšího ročníku Fortuna ligy aktivní.

Do Sparty v létě zamířili Andreas Vindheim, David Lischka, Ladislav Krejčí, Michal Trávník a Libor Kozák. Letenští ale nemají dost a shánějí i další nové tváře. Jména tří hráčů, kteří by ještě mohli přijít, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Oliver Abildgaard

Oliver Abildgaard 2.jpg

Sparta má v kádru Švéda Davida Moberga Karlssona, Nora Andrease Vindheima a láká i posilu z Dánska. Letenští si totiž vyhlédli Olivera Abildgaarda, jenž patří ke klíčovým hráčům dánského Aalborgu. Sparta za třiadvacetiletého středního záložníka, který je velmi silný v osobních soubojích, údajně nabídla třicet milionů korun. Jeho zaměstnavatel ale tuto nabídku nepřijal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí Boloňa 2.jpg

Jeden Ladislav Krejčí ve Spartě už je – defenzivní záložník, jenž přišel z Brna. Jeho jmenovec na Letné dříve působil, poslední léta ale patří italské Boloni. V uplynulém ročníku toho moc nenahrál, a tak se začalo spekulovat o jeho návratu domů. Ve hře údajně bylo angažmá v Plzni, o sedmadvacetiletého záložníka však prý stojí také Sparta. Krejčí ale prozatím zůstává v zahraničí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Martin Graiciar

Martin Graiciar Fiorntina.jpg

Dvacetiletý útočník, jenž byl i na stáži v Arsenalu, je od roku 2017 ve Fiorentině, kam zamířil z Liberce. Jenže v Itálii se neprosadil, a tak se nahlas hovoří o jeho návratu domů.

Mládežnický reprezentant má podle všeho namířeno do Sparty, která by jej měla přivést na hostování s opcí. Jeho příchod by pomohl vyřešit problémy s útočnou formací, kde má Sparta v současné době pouze dva zdravé hráče – Libora Kozáka a Benjamina Tetteha.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud