Nový Hložek i druhý Matoušek. Podívejte se, kteří mladíci se rvou o místo ve Spartě

Sparta bude na přestupovém trhu znovu aktivní. Do kádru kouče Václava Jílka se však rvou i nadějní mladíci.

Bez názvu.jpg

Letenští budou i na jaře spoléhat na Davida Lischku či Adama Hložka, po zranění by se měl vrátit Václav Drchal a na svou šanci čekají i další mladíci. Jména tří z nich, kteří se v zimě porvou o místo v týmu, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Jan Fortelný

Jan Fortelný Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Jedním z nováčků ve sparťanské přípravě je Jan Fortelný. Dvacetiletý záložník má za sebou hostování ve Vlašimi a úspěšný podzim v Jihlavě, kde se vypracoval mezi opory. Vybojuje si místo i na Letné?

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Adam Karabec

Adam Karabec Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Sedmnáctiletý Adam Hložek už má pevné místo v základní sestavě Sparty. V zimě se bude do prvního týmu chtít prosadit i o rok mladší Adam Karabec, který má údajně minimálně stejně velký potenciál jako Hložek. Během podzimu poskočil z dorostu do B týmu a nyní se tento nesmírně talentovaný ofenzivní záložník pokusí přesvědčit i trenéra Václava Jílka.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Matěj Polidar

Matěj Polidar Příbram Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Před více než rokem přestoupil zhruba za 40 milionů korun Jan Matoušek z Příbrami do Slavie. Letos na podzim jej napodobil Matěj Polidar, kterého koupila Sparta. Ta za něj však nezaplatila tak vysokou cenu, jako tomu bylo v případě Matouška. Dvacetiletý útočník na podzim odehrál 19 zápasů v příbramském dresu, gólově se ale neprosadil. Jak se mu povede na Letné?

Foto: Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud