Václav Jurečka  Václav Jurečka přišel do Slavie před rokem ze Slovácka. Za tým z Uherského Hradiště loni nasázel 17 gólů, rozhodně se ale neztratil ani v Edenu. Osmadvacetiletý útočník dal v posledních čtyřech zápasech osm branek, na kontě má 16 gólů a aktuálně je slávistickým útočníkem číslo jedna.
 Daniel Fila  Vytáhlý forvard přišel do Slavie v průběhu loňské sezony z Mladé Boleslavi. Během jara se ale v Edenu moc neprosadil a letos hostuje v Teplicích. Za ty odehrál 15 zápasů, dal čtyři branky a hlásí se o návrat do Slavie. Dostane dvacetiletý Daniel Fila šanci?
 Mick van Buren  Nizozemský útočník na podzim hostoval v Liberci, ve kterém dal devět branek. Možná ani on nečekal, jak bude produktivní, každopádně v zimě se vrátil do Slavie. Taky v Edenu dostává hodně prostoru, na jaře dal dalších pět branek a přidal tři nahrávky. Po sezoně mu končí smlouva, zůstane?
 Stanislav Tecl  Smlouva končí taky Stanislavu Teclovi. A ani on zatím nový kontrakt nepodepsal. Dvaatřicetiletý útočník odehrál velmi dobrý podzim a na kontě má už 11 branek. Během jara chodí do hry převážně z lavičky náhradníků, v Edenu si však jeho přínos stále hodně pochvalují. Dostane další šanci?
5
Fotogalerie

Nové tváře i zkušenost. 5 útočníků, se kterými by Slavia mohla jít do příští sezony

Letošní sezona ještě neskončila, ligové kluby už ale přemýšlí, v jaké síle půjdou do té příští. Rušno bude i ve Slavii.

Slavia letos skončí opět druhá. V Edenu po sezoně dojde ke změnám, dají se čekat příchody i odchody. Se kterými útočníky by sešívaní mohli jít do nového ročníku? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Mojmír Chytil

profimedia-0777902843.jpg

Čtyřiadvacetiletý útočník odehrál povedenou sezonu v Olomouci. Dal dvanáct branek a dostal se i do reprezentace. Premiéru v národním týmu ozdobil hattrickem proti Faerským ostrovům a už v předstihu se dohodl na přestupu do Slavie. V Edenu si od něj hodně slibují.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Václav Jurečka

Václav Jurečka Slavia Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Václav Jurečka přišel do Slavie před rokem ze Slovácka. Za tým z Uherského Hradiště loni nasázel 17 gólů, rozhodně se ale neztratil ani v Edenu. Osmadvacetiletý útočník dal v posledních čtyřech zápasech osm branek, na kontě má 16 gólů a aktuálně je slávistickým útočníkem číslo jedna.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Daniel Fila

profimedia-0776013490.jpg

Vytáhlý forvard přišel do Slavie v průběhu loňské sezony z Mladé Boleslavi. Během jara se ale v Edenu moc neprosadil a letos hostuje v Teplicích. Za ty odehrál 15 zápasů, dal čtyři branky a hlásí se o návrat do Slavie. Dostane dvacetiletý Daniel Fila šanci?

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Mick van Buren

Mick van Buren Slavia 23 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Nizozemský útočník na podzim hostoval v Liberci, ve kterém dal devět branek. Možná ani on nečekal, jak bude produktivní, každopádně v zimě se vrátil do Slavie. Taky v Edenu dostává hodně prostoru, na jaře dal dalších pět branek a přidal tři nahrávky. Po sezoně mu končí smlouva, zůstane?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Stanislav Tecl

Stanislav Tecl Slavia 22 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Smlouva končí taky Stanislavu Teclovi. A ani on zatím nový kontrakt nepodepsal. Dvaatřicetiletý útočník odehrál velmi dobrý podzim a na kontě má už 11 branek. Během jara chodí do hry převážně z lavičky náhradníků, v Edenu si však jeho přínos stále hodně pochvalují. Dostane další šanci?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud