Nové objevy kouče Šilhavého. 8 hráčů, kteří se zabydlují v reprezentaci a bojují o EURO

Václav Vileta  |  17. 11. 2020 22:49

Dovolím si podotknout, že Hovorka je víc zraněný něž zdravý, což se nutně projevuje na výkonnosti. Pokud bude delší dobu zdráv, určitě v nominaci bude. Naopak Petrášek by měl šanci jen v případě zranění ostatních. Na stoperu jsou Čelůstka, Kalas, Brabec, Kúdela a již zmiňovaný Hovorka. Stopeři pojedou čtyři, pokud budou ostatní zdrávi, nemá Petrášek šanci. Zima naopak ještě za repre nehrál, takže netuším, proč by měl být novým Šilhavého objevem. To by nejdřív musel v repre něco předvést.
Ostatní naopak momentálně do repre už delší dobu patří a spíš si potřebují svoji pozici udržet. Ale jsou to zbytečné diskuze. Nominace se nakonec bude dělat podle aktuálního stavu. Někdo se zraní, někdo nebude nastupovat v klubu. A to nemluvím o možnosti, že bude řádit další vlna covidu a v některých zemích se nemusí ani hrát.

Odpovědět  |   | 


Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

Top videa

iSport podcast: Berbr už se do fotbalu nevrátí. Je jeho křídlo pryč?

Nejčtenější články

Absolutní elita! Toto je 10 nejlepších jedniček draftů v historii NHL

Absolutní elita! Toto je 10 nejlepších jedniček draftů v historii NHL

Draft, neboli výběr talentovaných mladých hokejistů z celého světa kluby z NHL, je do jisté míry loterie. I když skauti tráví ročně stovky hodin na cestách a na zápasech mládežnických týmů pozorováním nadaných hráčů, nemusí se nakonec jejich práce zúročit. Někdy však odhadnou mladý talent tak dobře, že by si za to zasloužili metál.

31.  10.  2020 |
Drahomír Kvasnička
DraftNHLHokej
Šilhavý je zřejmě odepsal. 5 zkušených hráčů, pro které už v reprezentaci není místo

Šilhavý je zřejmě odepsal. 5 zkušených hráčů, pro které už v reprezentaci ne…

Zdá se, že česká fotbalová reprezentace na tom není tak zle, jak si každý myslel. Souček a spol. dokonce vyhráli svou skupinu v Lize národů a míří mezi elitu. Pro některé hráče už ale v týmu Jaroslava Šilhavého není místo.

19.  11.  2020 |
Petr Sobol
Fotbalová reprezentaceFotbal
Svatá přírodo! Petra Kvitová a 30 dalších nejprsatějších sportovkyň všech dob

Svatá přírodo! Petra Kvitová a 30 dalších nejprsatějších sportovkyň všech do…

Myslete si, co chcete, ale k vytvoření tohoto textu mě nevedly nevybouřené pudy, nýbrž sledování ženských tenisových zápasů. Člověk si prostě nemůže nevšimnout, že některé hráčky jsou v určitých partiích od přírody mimořádně vybavené.

27.  10.  2020 | |42 N/A
Rudolf Samec
ŽenyOstatní sportyZábava

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com