Daniel Gazda  - Do reprezentace ho vynesly dobré výkony, které předvádí ve zlínském dresu. Třiadvacetiletý bek v aktuálním ročníku zasáhl do dvaceti zápasů a do statistik si připsal čtyři góly a dvě nahrávky. V reprezentaci si na Channel One Cupou odbyl premiéru a v duelu se Švédy se prosadil i gólově. Foto: Profimedia.cz
 Pavel Pýcha  - Čtyřiadvacetiletý obránce je kapitánem Českých Budějovic, které loni 60 body dovedl do extraligy. A Pavel Pýcha, jenž během své premiérové extraligové sezony posbíral už 14 bodů, se dostal i do reprezentace. Na Channel One Cupu odvedl dobrou práci a proti Švédům dal i svůj první gól v národním týmu. Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Jašek  - V roce 2015 jej draftoval Vancouver, Lukáš Jašek se ale do NHL zatím nedostal. Letošní sezonu rozehrál v Třinci a v týmu Ocelářů třiadvacetiletý Lukáš Jašek předvádí velmi dobré výkony. V 19 zápasech posbíral 12 (2+10) bodů a v Rusku si odbyl i reprezentační premiéru, kterou okořenil gólem do sítě Finů. Foto: Profimedia.cz
 Dominik Lakatoš  - Stejně jako Jašek, tak i Dominik Lakatoš dal v zápase s Finy svůj první gól v národním týmu. Třiadvacetiletý útočník je nyní druhým rokem ve Vítkovicích, kam zamířil po svém působení ve Zlíně a Liberci. V Ostravě patří ke klíčovým hráčům a letos má na kontě 14 (11+3) bodů. V reprezentaci zřejmě nebyl naposledy. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Nováčci na Channel One Cupu obstáli. 5 debutantů, kteří v reprezentaci nebyli naposledy

Čeští hokejisté mají za sebou druhou reprezentační akci v sezoně. Na Channel One Cupu sice vyhráli jen jeden zápas, tým trenéra Filipa Pešána má ale na čem stavět. Ve velmi dobrém světle se ukázali i nováčci.

Hokejová reprezentace má za sebou vystoupení na Channel One Cupu, kde se v akci objevilo i několik nováčků. A pět z nich si nahlas řeklo taky o další šanci. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Matěj Blümel

Matěj Blümel ČR.jpg

Dvacetiletý útočník byl dva roky v zámoří, před loňskou sezonou ale posílil Pardubice. Zatímco loni celkově posbíral pět bodů, tak teď má na kontě už čtyři góly a sedm nahrávek. Matěj Blümel se díky tomu dostal i do reprezentace a v duelu se Švédy vstřelil i jeden gól.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Daniel Gazda

Daniel Gazda ČR.jpg

Do reprezentace ho vynesly dobré výkony, které předvádí ve zlínském dresu. Třiadvacetiletý bek v aktuálním ročníku zasáhl do dvaceti zápasů a do statistik si připsal čtyři góly a dvě nahrávky. V reprezentaci si na Channel One Cupou odbyl premiéru a v duelu se Švédy se prosadil i gólově.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Pavel Pýcha

Pavel Pýcha ČR.jpg

Čtyřiadvacetiletý obránce je kapitánem Českých Budějovic, které loni 60 body dovedl do extraligy. A Pavel Pýcha, jenž během své premiérové extraligové sezony posbíral už 14 bodů, se dostal i do reprezentace. Na Channel One Cupu odvedl dobrou práci a proti Švédům dal i svůj první gól v národním týmu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Lukáš Jašek

Lukáš Jašek ČR.jpg

V roce 2015 jej draftoval Vancouver, Lukáš Jašek se ale do NHL zatím nedostal. Letošní sezonu rozehrál v Třinci a v týmu Ocelářů třiadvacetiletý Lukáš Jašek předvádí velmi dobré výkony. V 19 zápasech posbíral 12 (2+10) bodů a v Rusku si odbyl i reprezentační premiéru, kterou okořenil gólem do sítě Finů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Dominik Lakatoš

Dominik Lakatoš ČR.jpg

Stejně jako Jašek, tak i Dominik Lakatoš dal v zápase s Finy svůj první gól v národním týmu. Třiadvacetiletý útočník je nyní druhým rokem ve Vítkovicích, kam zamířil po svém působení ve Zlíně a Liberci. V Ostravě patří ke klíčovým hráčům a letos má na kontě 14 (11+3) bodů. V reprezentaci zřejmě nebyl naposledy.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud