Nová výzva! 3 kanadské kluby z NHL, do kterých může zamířit Jaromír Jágr

Nová výzva! 3 kanadské kluby z NHL, do kterých může zamířit Jaromír Jágr

Nová výzva! 3 kanadské kluby z NHL, do kterých může zamířit Jaromír Jágr

Neuplyne den, aby se někde neobjevily spekulace o novém angažmá Jaromíra Jágra. Tu se debatuje o návratu do KHL, tady zase o přesunu do Las Vegas a jinde třeba o premiérovém angažmá v Kanadě.

Pittsburgh, New York Rangers či Las Vegas. To jsou kluby, které se spojují s Jágrovou zámořskou budoucností. Objevují se však i zprávy o možném přesunu do Kanady. Kolébka hokeje má v NHL sedm klubů a v souvislosti s Jágrem se skloňují tři z nich. Najdete je v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Calgary Flames

Jaromír Jágr fans.jpg

Jágrova role na Floridě? Nebyl jen lídrem, ale také učitelem. Vedle něj „vyrostli“ Jonathan Huberdeau s Aleksandrem Barkovem, kteří jsou už tahouny Panthers. Podobný vliv by mohl mít i v Calgary, které se o něj údajně zajímá.

Mladé hvězdy Johnny Gaudreau, Sean Monahan a další by se od něj měli co učit. Navíc by se sešel s Michaelem Frolíkem, o němž se dříve mluvilo jako o „novém“ Jágrovi.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Edmonton Oilers

Jaromír Jágr Florida 5.jpg

Edmonton se letos konečně dostal do play-off a dá se čekat, že tým vedený nejproduktivnějším hráčem uplynulé sezony Connorem McDavidem se bude rok co rok zlepšovat. V kabině je řada mladých talentů a hráč Jágrova formátu by se Oilers náramně hodil. Jeho místo by mohlo být ve druhé formaci, po boku Němce Leona Draisaitla.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Montreal Canadiens

Jaromír Jágr Plekanec.jpg

O přesunu do Montrealu se spekulovalo už několikrát a toto téma je znovu žhavé. Fanoušci Canadiens hokej zbožňují, český veterán by tak měl o motivaci postaráno. Montrealu by se navíc hodilo pravé křídlo, které by probudilo Tomáše Plekance. A právě s ním si Jágr tolik rozumí.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud