Jaroslav Zelený Ve Slavii nastupoval na levém kraji obrany, několikrát se ukázal i v záloze, ovšem v Jablonci, kde nyní působí, hraje na stoperu. Jaroslav Zelený letos podává dobré výkony a patří ke klíčovým hráčům družiny Petra Rady. V aktuálním ročníku dal tři branky. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Jakub Jugas I toto byla jedna z variant. Osmadvacetiletý Jakub Jugas ve Slavii odehrál sezonu 2017/18, kdy nastupoval v základní sestavě, od té doby ale chodí po hostováních. Byl v Mladé Boleslavi, Jablonci a teď působí v Liberci. Na jaře bývalý bek Zlína nastupuje pravidelně. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Tomáš Vlček Slavii patří i Tomáš Vlček, jenž aktuálně působí v Jihlavě. V druholigovém kádru Vysočiny nastupuje pravidelně a věří, že se jednou prosadí i do sešívaného kádru. Na svou šanci si však devatenáctiletý stoper musí počkat. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Maksym Talovierov Toto už byl jiný případ, než u předešlých hráčů. Maksym Talovierov Slavii nepatří, naopak, je odchovancem Sparty a letos nastupuje za České Budějovice. Teprve dvacetiletý ukrajinský stoper, jenž bez pěti centimetrů měří dva metry, patří k nejlepším hráčům jihočeského týmu a v Edenu jej bedlivě sledují. Pokusí se ho přivést v létě? Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Než se Deli vrátil do Slavie. 4 stopeři, kteří v Edenu mohli nahradit zraněného Hovorku

Slavii se opět zranil David Hovorka, jehož v Edenu nahradí Simon Deli, který přichází na hostování z Brugg. V Edenu ale uvažovali taky o jiných variantách.

Simon Deli kapitán Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Slavia opět přišla o stopera Davida Hovorku, na jehož místo přichází starý známý Simon Deli. Reprezentant z Pobřeží slonoviny dorazil hostovat z belgických Brugg, kde v poslední době nehrál. V Edenu ale uvažovali taky o jiných variantách a ve hře byly návraty hráčů z hostování, což však nakonec nebylo možné. Čí příchody ve Slavii zvažovali? Podívejte se.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Jaroslav Zelený

Jaroslav Zelený Jablonec 2 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Ve Slavii nastupoval na levém kraji obrany, několikrát se ukázal i v záloze, ovšem v Jablonci, kde nyní působí, hraje na stoperu. Jaroslav Zelený letos podává dobré výkony a patří ke klíčovým hráčům družiny Petra Rady. V aktuálním ročníku dal tři branky.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Jakub Jugas

Jakub Jugas Liberec Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

I toto byla jedna z variant. Osmadvacetiletý Jakub Jugas ve Slavii odehrál sezonu 2017/18, kdy nastupoval v základní sestavě, od té doby ale chodí po hostováních. Byl v Mladé Boleslavi, Jablonci a teď působí v Liberci. Na jaře bývalý bek Zlína nastupuje pravidelně.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Tomáš Vlček

Tomáš Vlček Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Slavii patří i Tomáš Vlček, jenž aktuálně působí v Jihlavě. V druholigovém kádru Vysočiny nastupuje pravidelně a věří, že se jednou prosadí i do sešívaného kádru. Na svou šanci si však devatenáctiletý stoper musí počkat.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Maksym Talovierov

Maksym Talovierov Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Toto už byl jiný případ, než u předešlých hráčů. Maksym Talovierov Slavii nepatří, naopak, je odchovancem Sparty a letos nastupuje za České Budějovice. Teprve dvacetiletý ukrajinský stoper, jenž bez pěti centimetrů měří dva metry, patří k nejlepším hráčům jihočeského týmu a v Edenu jej bedlivě sledují. Pokusí se ho přivést v létě?

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud