Neuvěřitelně produktivní Sima. Na co sáhne, to (skoro) pokaždé skončí v síti

Nepolevuje. Abdallah Sima v duelu s Bohemians 1905 přispěl gólem a asistencí k výhře Slavie 2:1. Jeho produktivita je neuvěřitelná.

Devatenáctiletý Sima zase prokázal, že má formu jako hrom. Trenér Slavie Jindřich Trpišovský sice s jeho výkonem proti Bohemians 1905 nebyl úplně spokojený, právě díky němu ale sešívaní Klokany porazili.

„Je to podobné jako minulé utkání, kdy dal dva góly, ale jeho výkon v poli nebyl tak dobrý. Proti Bohemce se to opakovalo, pokud ale bude mít dva body za zápas a nebude jinak vidět, je to lepší, než kdyby hrál skvěle a bez bodů. Potvrdil výborný výběr místa i zakončení, měl i dvě další příležitosti, zejména pohybově to ale tentokrát nebylo úplně ono,“ řekl Trpišovský po zápase, ve kterém dal Sima gól a přidal nahrávku.

Senegalská hvězda má aktuálně na kontě sedm gólů a jednu asistenci. To všechno stihl v sedmi duelech, do kterých v lize naskočil. Sima je přitom neuvěřitelně produktivní – v lize vyslal celkem dvanáct střel a osm z nich jich mířilo mezi tři tyče. V síti jich skončilo sedm. Neskutečné.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud