Neuvěřitelné. Hokejisté Karviné stáhli šestigólový náskok soupeře

Vést po první třetině 6:0 a nakonec nezískat tři body? To už je docela kumšt. Právě takové utkání však nabídla ve středu 2. hokejová liga, konkrétně východní skupina.

Karviná (v tabulce skupiny šestá) hostila čtvrtý Frýdek–Místek. Týmy k sobě nemají daleko, řada hráčů se zná z různých působišť. Občas může být ve hře sázka o nějakou svačinku a basu piva pro toho, kdo bude ve vzájemných kláních úspěšnější. Náboj tedy utkání mělo už předem.

Ovšem to, co se na ledě nakonec odehrálo, se moc často nevidí. Po první části prohrávali domácí 0:6 a byli zralí na ručník.

V prostřední třetině dokázali vsítit tři branky a leckteré srdce zadoufalo v obrat. Ten byl takřka dokonán v poslední třetině, kdy se Karviné povedlo vyrovnat. A to se řada dalších šancí neujala. Velký příběh tak nakonec přišel o poslední kapitolu, neboť po samostatných nájezdech se radovali hosté.

VÝBĚR: 6 největších gólových přestřelek české hokejové reprezentace

Výsledek 6:7 je sám o sobě zajímavý, a když přihlédneme k průběhu utkání, jedná se o opravdový unikát. Nicméně je to další ukázka toho, že skládat zbraně předem, je zbytečné. I kdyby existovalo jediné procento naděje, stojí za to se o ni porvat. I když může být odměnou „jen“ bod do tabulky.