Neúspěch na přestupovém trhu. 3 záložníci, které Slavia marně lákala do Edenu

Slavia v zimě přivedla Ondřeje Koláře, Lukáše Pokorného a Ondřeje Kúdelu, v Edenu však měli spadeno na více posil. Trenér Jindřich Trpišovský lákal další tři záložníky, ani jeden z nich ale nepřišel.

Bez názvu.jpg

Slávističtí fanoušci nejsou příliš spokojení s tím, jací hráči přišli. Poté, co v létě dorazili Danny či Miroslav Stoch, čekali víc. Dočkat se mohli, lákání tří posil do zálohy ale bylo marné. O koho se Slavia zajímala? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Ubong Ekpai

Ubong Ekpai.jpg

Dvaadvacetiletý ofenzivní záložník z Nigérie hrál ještě loni v Liberci, ve kterém hostoval z Maccabi Haifa. V dresu Slovanu odehrál 16 zápasů, dal v nich čtyři góly a v létě se přestěhoval do Zlína. Stal se klíčovým hráčem týmu, přidal další čtyři góly a dostal se do hledáčku Slavie. Spekulovalo se o přesunu Micka van Burena a finančnímu doplatku, k finální dohodě ale nedošlo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

David Pavelka

David Pavelka ČR.jpg

První posila, o které se mluvilo. Trpišovský Davida Pavelku velmi dobře zná, vedl ho v Liberci a středový záložník se pod jeho velením prodral až do reprezentace. Ze Slovanu přestoupil za 40 milionů korun do turecké Kasimpasy, odkud ho lákala Slavia. Zatím ale neúspěšně.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Michal Trávník

Michal Trávník Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Když nevyšle příchod Ekpaie, tak Slavia zaměřila pozornost do Jablonce. Odtud chtěla přivést klíčového záložníka Michala Trávníka, který patřil k nejlepším českým hráčům na loňském malém EURU.

Jenže třiadvacetiletý středopolař, který v nejvyšší soutěži odehrál 122 zápasů, do Edenu neodejde. Jablonec za něj údajně požadoval 30 milionů korun, ve hře byla i nižší částka společně s Van Burenem či Jakubem Hromadou, k přestupu ale dojde nejdříve v létě.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud