Lukáš Masopust  Po letním EURU, kde předváděl velmi dobré výkony, se rozjížděl pomaleji. Nakonec se ale dostal do dobré formy a vrátil se i do základní sestavy. Jeho výhodou je, že může hrát jak na kraji obrany, tak i v záloze nebo na křídle. Na jaře by osmadvacetiletý Lukáš Masopust měl patřit ke klíčovým hráčům Slavie. 
 Ivan Schranz  Po odchodu Jana Kuchty je se sedmi góly nejlepším střelcem týmu. Na hrotu sestavy ale začne Michael Krmenčík, takže co s Ivanem Schranzem? Slovenský reprezentant může fungovat jako podrhot, spíš ale bude operovat na křídle. A možná i v základní sestavě. 
 Yira Sor   V zimě o něj nejprve usilovala Sparta, nakonec jej ale získala Slavia, která Yiru Sora přivedla asi za třicet milionů korun z Baníku. Rychlonohý nigerijský křídelník v sobě ukrývá hodně velký potenciál a v Edenu se může posunout zase o kus dopředu. V základní sestavě ale jednadvacetiletý autor tří podzimních branek nejspíš nezačne. 
 Další možnosti  Slávistický trenérský štáb má i další možnosti. Jednou z nich je Srdjan Plavšič, ovšem srbský rychlík, který přišel do Edenu v létě ze Sparty, začne jaro na levém kraji obrany. Na křídle se také nabízí využití Petra Ševčíka, ten by ale měl po odchodu Stancia operovat ve středu zálohy. A pak je tady Lukáš Provod, jenž se během jara vrátí po zranění do akce. Také on může hrát na křídle. 
5
Fotogalerie

Neskutečná konkurence. Toto jsou hráči, které Slavia může použít na křídlech

Slavia sice během zimy přišla o Ubonga Ekpaie, který odešel do Baníku, na krajích hřiště ale neoslabila. Naopak, sešívaná síla je i nadále ohromná.

Slavii během zimy opustili Jan Kuchta nebo Nicoale Stanciu, síla sešívaných je ale i nadále ohromná. Slavia má několik variant na každý post a pyšní se také ohromně silnými křídly. Kdo každý může hrát na krajích slávistické sestavy? Podívejte se. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Peter Olayinka 

GetFile (15).jpg

Nigerijský křídelník byl celý srpen a září mimo, po návratu na hřiště ale zase ukázal své kvality. Peter Olayinka zasáhl do dvanácti ligových zápasů, ve kterých dal čtyři góly a přidal dvě nahrávky. Na levém křídle je volbou číslo jedna, je však otázkou, v jaké bude kondici, místo zimní přípravy totiž odjel na africký šampionát. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Lukáš Masopust 

GetFile (16).jpg

Po letním EURU, kde předváděl velmi dobré výkony, se rozjížděl pomaleji. Nakonec se ale dostal do dobré formy a vrátil se i do základní sestavy. Jeho výhodou je, že může hrát jak na kraji obrany, tak i v záloze nebo na křídle. Na jaře by osmadvacetiletý Lukáš Masopust měl patřit ke klíčovým hráčům Slavie. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Ivan Schranz 

GetFile (18).jpg

Po odchodu Jana Kuchty je se sedmi góly nejlepším střelcem týmu. Na hrotu sestavy ale začne Michael Krmenčík, takže co s Ivanem Schranzem? Slovenský reprezentant může fungovat jako podrhot, spíš ale bude operovat na křídle. A možná i v základní sestavě. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Yira Sor 

GetFile (19).jpg

V zimě o něj nejprve usilovala Sparta, nakonec jej ale získala Slavia, která Yiru Sora přivedla asi za třicet milionů korun z Baníku. Rychlonohý nigerijský křídelník v sobě ukrývá hodně velký potenciál a v Edenu se může posunout zase o kus dopředu. V základní sestavě ale jednadvacetiletý autor tří podzimních branek nejspíš nezačne. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Další možnosti 

GetFile (17).jpg

Slávistický trenérský štáb má i další možnosti. Jednou z nich je Srdjan Plavšič, ovšem srbský rychlík, který přišel do Edenu v létě ze Sparty, začne jaro na levém kraji obrany. Na křídle se také nabízí využití Petra Ševčíka, ten by ale měl po odchodu Stancia operovat ve středu zálohy. A pak je tady Lukáš Provod, jenž se během jara vrátí po zranění do akce. Také on může hrát na křídle. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud