Ondřej Kúdela  - Třiatřicetiletý stoper přišel do Slavie v průběhu ročníku 2017/18 z Liberce a rychle se zařadil mezi opory týmu. Ondřej Kúdela se dostal i do reprezentace a v Edenu si drží silnou pozici. Jenže stoperem číslo jedna je David Hovorka a zápas od zápasu rostou také výkony Davida Zimy. Přestože si Kúdela udržuje dobrou formu, nyní je na papíře až třetím stoperem. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Jan Bořil  - Loni zářil, dal gól Kluži i Barceloně a patřil k nejlepším hráčům týmu. I letos patří k oporám, v Edenu ale odváděl už lepší výkony. Nevyšel mu například zápas v Beer Ševě a poslední duel Evropské ligy proti Nice ukázal, že není nenahraditelný. V sestavě ho totiž velmi dobře zastoupil Oscar. Foto: Profimedia.cz
 Nicolae Stanciu  - Nejdražší ligový fotbalista všech dob je v Edenu druhým rokem. Loni ho kouč Jindřich Trpišovský hodně hájil a zdálo se, že se Nicolae Stanciu dostává tam, kde by měl být. Vypadá to ale, že ve Slavii od něj čekali víc. Proti Beer Ševě ani Leverkusenu se dokonce nevešel ani do základní sestavy. Foto: Profimedia.cz
 Stanislav Tecl  - Spekulovalo se o tom, zda Slavia před sezonou přivede nějakého šutéra, jenže to se nestalo. Útočnou jedničkou zůstal Stanislav Tecl, který v úvodním kole nasázel hattrick Českým Budějovicím. Jenže od té doby se netrefil, několikrát selhal i v Evropské lize, kde byl v posledních dvou zápasech jen mezi náhradníky. Více prostoru teď dostávají Jan Kuchta, Ondřej Lingr i Petar Musa. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Nepostradatelní? Už ne. 4 zkušení hráči Slavie, kteří teď nemají jisté místo v sestavě

Slavia se za pochodu mění. Kouč Jindřich Trpišovský se statečně vypořádává s častými odchody a znovu zvládl vybudovat silný tým. Konkurence je v Edenu opravdu veliká.

Nicolae Stanciu Tecl Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Slavii v průběhu minulých měsíců opustily další opory. Jiní zkušení hráči v Edenu zůstali, jejich pozice už ale zdaleka není tak neotřesitelná. Které opory sešívaného kádru by se měly začít bát o svá místa? Podívejte se.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela Slavia 19 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Třiatřicetiletý stoper přišel do Slavie v průběhu ročníku 2017/18 z Liberce a rychle se zařadil mezi opory týmu. Ondřej Kúdela se dostal i do reprezentace a v Edenu si drží silnou pozici. Jenže stoperem číslo jedna je David Hovorka a zápas od zápasu rostou také výkony Davida Zimy. Přestože si Kúdela udržuje dobrou formu, nyní je na papíře až třetím stoperem.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Jan Bořil

Jan Bořil Kluž.jpg

Loni zářil, dal gól Kluži i Barceloně a patřil k nejlepším hráčům týmu. I letos patří k oporám, v Edenu ale odváděl už lepší výkony. Nevyšel mu například zápas v Beer Ševě a poslední duel Evropské ligy proti Nice ukázal, že není nenahraditelný. V sestavě ho totiž velmi dobře zastoupil Oscar.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Nicolae Stanciu

Nicolae Stanciu Slavia roh.jpg

Nejdražší ligový fotbalista všech dob je v Edenu druhým rokem. Loni ho kouč Jindřich Trpišovský hodně hájil a zdálo se, že se Nicolae Stanciu dostává tam, kde by měl být. Vypadá to ale, že ve Slavii od něj čekali víc. Proti Beer Ševě ani Leverkusenu se dokonce nevešel ani do základní sestavy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Stanislav Tecl

Stanislav Tecl 19.jpg

Spekulovalo se o tom, zda Slavia před sezonou přivede nějakého šutéra, jenže to se nestalo. Útočnou jedničkou zůstal Stanislav Tecl, který v úvodním kole nasázel hattrick Českým Budějovicím. Jenže od té doby se netrefil, několikrát selhal i v Evropské lize, kde byl v posledních dvou zápasech jen mezi náhradníky. Více prostoru teď dostávají Jan Kuchta, Ondřej Lingr i Petar Musa.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud