Vladimír Coufal  - Někdejší liberecký kapitán odehrál parádní zápasy. Na pravém kraji byl hodně aktivní směrem dopředu a velmi dobře si plnil i defenzivní povinnosti. I díky tomu v reprezentaci odsunul mezi náhradníky Pavla Kadeřábka. Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Kúdela  - Zatímco jeho parťák David Hovorka se zranil, Ondřej Kúdela nevynechal ani jednu minutu. Kromě Hovorky vedle něj nastupovali Michal Frydrych a Ladislav Takács, zkušený bek byl však pokaždé lídrem. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Jan Bořil  - Také Jan Bořil odehrál kompletní porci minut. Svou trefou proti Kluži posunul Slavii ho hlavní fázi soutěže, ve které se blýskl gólem proti Barceloně. Skóroval i na Nou Campu, tam ale jeho branka neplatila. Foto: Profimedia.cz
 Tomáš Souček  - Klíčový hráč sešívané družiny v Lize mistrů zářil. K parádním výkonům navíc přidal dva góly – doma proti Interu Milán a na půdě Dortmundu. Bohužel, k bodům jeho trefy nevedly. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Nepostradatelní. Pět hráčů Slavie, kteří v Lize mistrů nevynechali ani jednu minutu

Slávistická pouť Ligou mistrů je minulostí. Sešívaní sice vydolovali jen dva body, za své výkony se ale rozhodně nemusí stydět. O borcích z Edenu teď ví celá Evropa.

Osm hráčů Slavie v letošním ročníku zasáhlo do všech šesti zápasů základní skupiny Ligy mistrů. Byli mezi nimi i Nicolae Stanciu, Lukáš Masopust a Peter Olayinka, ani jeden z nich ale neodehrál kompletní porci 540 minut. Na rozdíl od jiných pěti borců, jejichž jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Ondřej Kolář

Ondřej Kolář Barcelona.jpg

Jeho hvězda v Lize mistrů zářila naplno. Ondřej Kolář předváděl zápas co zápas parádní výkony a nahlas si řekl o zahraniční angažmá. Zatím okolo něj krouží Nice, přidá se i někdo další?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal LM.jpg

Někdejší liberecký kapitán odehrál parádní zápasy. Na pravém kraji byl hodně aktivní směrem dopředu a velmi dobře si plnil i defenzivní povinnosti. I díky tomu v reprezentaci odsunul mezi náhradníky Pavla Kadeřábka.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela LM Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Zatímco jeho parťák David Hovorka se zranil, Ondřej Kúdela nevynechal ani jednu minutu. Kromě Hovorky vedle něj nastupovali Michal Frydrych a Ladislav Takács, zkušený bek byl však pokaždé lídrem.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jan Bořil

Jan Bořil BArcelona.jpg

Také Jan Bořil odehrál kompletní porci minut. Svou trefou proti Kluži posunul Slavii ho hlavní fázi soutěže, ve které se blýskl gólem proti Barceloně. Skóroval i na Nou Campu, tam ale jeho branka neplatila.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Tomáš Souček

Tomáš Souček LM.jpg

Klíčový hráč sešívané družiny v Lize mistrů zářil. K parádním výkonům navíc přidal dva góly – doma proti Interu Milán a na půdě Dortmundu. Bohužel, k bodům jeho trefy nevedly.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud