Nekonečná telenovela. Podívejte se, které kluby marně lákaly Adama Vlkanovu

Na ligovém přestupovém trhu bylo v létě hodně rušno. Adam Vlkanova však stále zůstává v Hradci Králové.

Elitní ligové kluby byly na přestupovém trhu hodně aktivní. O to více je překvapivé, že sedmadvacetiletý Adam Vlkanova je i nadále hráčem Hradce Králové. Zájemci o jeho služby přitom už byli. A nebylo jich málo. Více se dočtete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 5

Slavia Praha 

Adam Vlkanova HK 3 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Poté, co byl během května spatřen společně s Janem Mejdrem ve VIP lóži v Edenu, zdálo se být jasné, že zamíří do Slavie. Sešívaní o něj měli zájem, jenže Hradec Králové nasadil vysokou cenu – jeden milion eur. Tuto částku Pražané nezaplatili a z očekávaného transferu nakonec sešlo. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Viktoria Plzeň 

Adam Vlkanova HK Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Delší dobu je Vlkanova spojován také s Plzní. Finanční situace Viktorky nebyla optimální, to se teď ale mění. Západočeši postoupili do Ligy mistrů a pořádně nafoukli klubovou kasu. Peníze na Vlkanovu už v Plzni najdou, navíc se zdá, že o prodej své opory má zájem i Hradec Králové. Najdou všechny strany společnou řeč? 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Kluby z USA 

Adam Vlkanova ČR Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Okolo Vlkanovy kroužily i kluby ze zahraničí, konkrétně až z USA. Zájem o něj měla například Philadelphia, kde si dříve udělal skvělé jméno Bořek Dočkal. Dalším zájemcem mělo být Chicago, jehož dres dříve nosil rovněž Hradečák Luboš Kubík. K žádné dohodě ale nedošlo. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Co Baník? 

Adam Vlkanova HK 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

V souvislosti s Vlkanovou se dříve hovořilo taky o Baníku. Ten okolo kapitána Hradce Králové kroužil už v roce 2020, tehdy ale nabídl za hráče málo peněz, čehož později museli na Bazalech litovat. V Ostravě by o něj stáli určitě i nyní, přestupem do Baníku by si ale Vlkanova příliš nepolepšil. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud