Neklaplo to. 3 italské kluby, které v zimě kroužily okolo Antonína Baráka

Antonín Barák za vlády trenéra Jaroslava Šilhavého z reprezentace vypadl, do národního týmu se však chtěl vrátit. Láká ho Euro, jenže k tomu, aby měl šanci na turnaj jet, potřebuje hrát. Fiorentina mu to ovšem neumožnila.

Když Antonín Barák do Fiorentiny přicházel, určitě nečekal, že v týmu bude na vedlejší koleji. Během podzimu toho moc neodkopal, a tak si přál změnit dres. Což o to, zájemci by se našli, jenže Fiorentina českého záložníka nakonec nepustila.

Barák tak zůstává v týmu, ve kterém nemá ideální pozici, a ze kterého chtěl sám odejít. Které kluby okolo něj v minulých dnech kroužily? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Neapol

Bez názvu.jpg

Toto by byla lákavá výzva. Neapoli se sice v letošním ročníku příliš nedaří, v tom minulém ale vyhrála Serii A. Klub spojený s legendárním Diegem Maradonou se letos představil i v Lize mistrů a na Apeninském poloostrově má stále silný zvuk. Neapol se chce zvednout a v klubu věřili, že by jim v tom Barák mohl pomoct. Kluby se ale nedohodly na financích.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Cagliari

Antonín Barák Fiorentina.jpg

V minulých dnech se do hry o Barákovy služby vložilo i Cagliari. To je aktuálně osmnácté a na jaře bude nejspíš bojovat o záchranu. Tým proto hledal posily a zaměřil se i na Baráka. Ten se mohl v jednom týmu potkat s Jakubem Janktem, v Cagliari by navíc určitě dostal daleko více prostotu. Ani tam jej ale Fiorentina nepustila.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Turín

Antonín Barák 1.jpg

Třetím italským klubem, který měl o Baráka zájem, byl Turín. Ten vede kouč Ivan Jurič, jenž měl Baráka pod sebou už v Hellasu. Tehdy jejich spolupráce fungovala na jedničku a oba si ji přáli obnovit. Desátý tým italské ligy bude ale na jaře bez Čechů – příchod Baráka neklapl a David Zima přestoupil do Slavie.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud