Největší slabiny všech 32 týmů, které budou bojovat na šampionátu v Brazílii

Přibližně čtvrt roku chybí do zahájení fotbalového mistrovství světa v Brazílii. Včerejší přátelské zápasy už byly pro mnoho týmů přípravou na šampionát. Trenéři se mimo jiné soustřeďují na eliminaci slabých stránek svých mužstev.
Největší slabiny všech 32 týmů, které budou bojovat na šampionátu v Brazílii

Skupina A

Brazílie

Brazílie poslala ve středu večer všem soupeřům jasný vzkaz. Reprezentace pořadatelské země vyhrála v Jihoafrické republice 5:0 a naznačila, že nemá slabiny. Na první pohled to tak skutečně vypadá, přesto experti o jedné malé občas hovoří – v mužstvu chybí kreativní defenzivní záložník, který by dokázal rozehrávat akce z hloubi vlastní poloviny hřiště.

Ronaldinho a 3 brazilské hvězdy, které asi nebudou hrát na mistrovství světa

Ronaldinho a 3 brazilské hvězdy, které asi nebudou hrát na mistrovství světa

Mexiko

Mexiko je nevyzpytatelný mančaft. Kouč Miguel Herrera vyznává hru v rozestavení 3-5-2 a díky silné středové řadě si jeho tým dovede vytvářet spoustu šancí. Na druhé straně ale často úpí tříčlenná obrana pod tlakem soupeře. Vzhledem k tomu, že většina mexických reprezentačních stoperů má přes třicet let, může to být dost velký problém.

Kamerun

Kamerun vypraví do Brazílie fyzicky skvěle disponovaný mančaft, který díky této převaze může válcovat každého protivníka. Obrana týmu je sice tvrdá, ale jak ukázal středeční zápas v Portugalsku, ne tolik, jak by bylo proti špičkovým celkům potřeba. Ronaldo a spol. roznesli doma Afričany na kopačkách a vyhráli 5:1. Jasně se také ukázalo, že v sestavě Kamerunu chybí kreativní osobnost.

Chorvatsko

V chorvatském týmu najdeme několik špičkových fotbalistů, ale také v něm zejí pořádné díry. Na levé straně obrany není hráč, který by mohl stíhat výpady soupeřových křídel. Stopeři jsou sice tvrdí, ale poměrně pomalí. Problémem je úzký kádr. Pokud by z jakéhokoli důvodu vypadli ze sestavy Luka Modrič, Ivan Rakitič nebo Mario Mandžukič, nemá za ně kouč Niko Kovač žádnou plnohodnotnou náhradu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nejčtenější články

Omluvenky ze zámoří. 6 Čechů z NHL, které na mistrovství světa nepustily (nejen) zdravotní problémy

Omluvenky ze zámoří. 6 Čechů z NHL, které na mistrovství světa nepustily (ne…

Český tým má v aktuálním kádru pro mistrovství světa deset posil z NHL. Trenérský štáb Miloše Říhy stál i do další zámořské hráče, ty však na šampionát nepustily zdravotní problémy i další okolnosti.

9.  5.  2019 | | 1 N/A
Hudba budoucnosti? 5 českých týmů, které by teoreticky mohly hrát v KHL

Hudba budoucnosti? 5 českých týmů, které by teoreticky mohly hrát v KHL

Kontinentální hokejová liga před pár lety expandovala do Číny a jistě budou v budoucnosti následovat další destinace. Nás ale více zajímá otázka, zda se někdy vrátí do České republiky.

1.  5.  2019 | | 4 N/A
Svatá přírodo! Petra Kvitová a 29 dalších nejprsatějších sportovkyň všech dob

Svatá přírodo! Petra Kvitová a 29 dalších nejprsatějších sportovkyň všech do…

Myslete si, co chcete, ale k vytvoření tohoto textu mě nevedly nevybouřené pudy, nýbrž sledování ženských tenisových zápasů. Člověk si prostě nemůže nevšimnout, že některé hráčky jsou v určitých partiích od přírody mimořádně vybavené.

6.  4.  2019 | | 34 N/A

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com