Největší slabiny všech 32 týmů, které budou bojovat na šampionátu v Brazílii

Přibližně čtvrt roku chybí do zahájení fotbalového mistrovství světa v Brazílii. Včerejší přátelské zápasy už byly pro mnoho týmů přípravou na šampionát. Trenéři se mimo jiné soustřeďují na eliminaci slabých stránek svých mužstev.
Největší slabiny všech 32 týmů, které budou bojovat na šampionátu v Brazílii

Skupina A

Brazílie

Brazílie poslala ve středu večer všem soupeřům jasný vzkaz. Reprezentace pořadatelské země vyhrála v Jihoafrické republice 5:0 a naznačila, že nemá slabiny. Na první pohled to tak skutečně vypadá, přesto experti o jedné malé občas hovoří – v mužstvu chybí kreativní defenzivní záložník, který by dokázal rozehrávat akce z hloubi vlastní poloviny hřiště.

Ronaldinho a 3 brazilské hvězdy, které asi nebudou hrát na mistrovství světa

Ronaldinho a 3 brazilské hvězdy, které asi nebudou hrát na mistrovství světa

Mexiko

Mexiko je nevyzpytatelný mančaft. Kouč Miguel Herrera vyznává hru v rozestavení 3-5-2 a díky silné středové řadě si jeho tým dovede vytvářet spoustu šancí. Na druhé straně ale často úpí tříčlenná obrana pod tlakem soupeře. Vzhledem k tomu, že většina mexických reprezentačních stoperů má přes třicet let, může to být dost velký problém.

Kamerun

Kamerun vypraví do Brazílie fyzicky skvěle disponovaný mančaft, který díky této převaze může válcovat každého protivníka. Obrana týmu je sice tvrdá, ale jak ukázal středeční zápas v Portugalsku, ne tolik, jak by bylo proti špičkovým celkům potřeba. Ronaldo a spol. roznesli doma Afričany na kopačkách a vyhráli 5:1. Jasně se také ukázalo, že v sestavě Kamerunu chybí kreativní osobnost.

Chorvatsko

V chorvatském týmu najdeme několik špičkových fotbalistů, ale také v něm zejí pořádné díry. Na levé straně obrany není hráč, který by mohl stíhat výpady soupeřových křídel. Stopeři jsou sice tvrdí, ale poměrně pomalí. Problémem je úzký kádr. Pokud by z jakéhokoli důvodu vypadli ze sestavy Luka Modrič, Ivan Rakitič nebo Mario Mandžukič, nemá za ně kouč Niko Kovač žádnou plnohodnotnou náhradu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nejčtenější články

Takto vypadá nejsilnější český tým ve hře NHL 20. Nevešel se do něj Hertl ani Voráček

Takto vypadá nejsilnější český tým ve hře NHL 20. Nevešel se do něj Hertl an…

NHL odstartovala. Do letošního ročníku zasáhne i řada českých hokejistů, jejichž výkony se vyplatí sledovat. Kteří nakonec budou ti nejlepší?

6.  10.  2019 |
O kom se mluví. Podívejte se, kteří brankáři by mohli posílit hokejovou Spartu

O kom se mluví. Podívejte se, kteří brankáři by mohli posílit hokejovou Spar…

Sparta má jednu z nejkvalitnějších extraligových brankářských dvojic. Jenže duo Matěj Machovský a Jakub Sedláček dohromady v šesti zápasech dostalo už 18 branek, což je hodně. Jak tento problém pražský klub vyřeší?

23.  9.  2019 | | 3 N/A
9 Čechů, kteří prošli draftem ve stejném roce jako Jaromír Jágr, ale nikdy nehráli v NHL

9 Čechů, kteří prošli draftem ve stejném roce jako Jaromír Jágr, ale nikdy n…

Je tomu už 29 let, co byl Jaromír Jágr draftován do NHL. Jedničkou se tehdy stal Owen Nolan, český útočník šel na řadu jako pátý. Ve stejném roce však bylo draftováno ještě dalších 15 českých hokejistů.

30.  9.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com