Vladimír Coufal (Slavia) – 73. V létě přišel do Slavie z Liberce a ihned se zabydlel v základní sestavě. Jeho kvality ocenili i tvůrci hry FIFA 19, kteří mu dali i vyšší rating než Radimu Řezníkovi z Plzně. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Roman Hubník (Plzeň) – 74. Ligovým stoperem s nejvyšším ratingem je plzeňský kapitán Roman Hubník. Po nástupu k reprezentaci ho lákal zpět i Jaroslav Šilhavý, zkušený bek má ale jasno – kariéra v národním týmu je už minulostí. Foto: Profimedia.cz
 Simon Deli (Slavia) – 73. Dlouhou dobu byl hodnocen jako nejlepší stoper ligy. Jenže v poslední době toho moc neodehrál, ve středu slávistické obrany se navíc zabydlel Ondřej Kúdela. Přesto je hodnocení Simona Deliho hodně vysoké. Foto: Profimedia.cz
 David Limberský (Plzeň) – 73. Nejlépe hodnoceným hráčem celé Fortuna ligy je ve hře FIFA 19 David Limberský, jenž dostal rating 76. Přestože mu je už 35 let, stále si udržuje parádní výkonnost, což potvrzuje i na půdě Ligy mistrů. Foto: Profimedia.cz
11
Fotogalerie

Nejsilnější tým Fortuna ligy podle tvůrců hry FIFA 19. Spartu zastupuje jen Stanciu

Do hry FIFA 19 se dostaly tři české kluby – Plzeň, Slavia a Sparta. Podívali jsme se na ratingy všech hráčů a sestavili podle toho nejsilnější ligový tým.

Nejlépe hodnoceným fotbalistou Fortuna ligy ve hře FIFA 19 je David Limberský, jenž se do našeho týmu dostal společně se čtyřmi dalšími hráči Plzně. Pět zástupců má Slavia a jednoho Sparta. Na kompletní podobu nejsilnější ligové jedenáctky podle toho, jak hráče ohodnotili ve hře FIFA 19, se podívejte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 12

Matúš Kozáčik (Plzeň) – 75

Matúš Kozáčik Ladislav Němec MAFRA Profimedia.jpg

Mezi gólmany nejlépe dopadl plzeňský Matúš Kozáčik, jenž se aktuálně přetahuje o místo s Alešem Hruškou. Jednička Slavie Ondřej Kolář a Florin Nita ze Sparty dostali oba rating 71.

Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 12

Vladimír Coufal (Slavia) – 73

Vladimír Coufal Slavia Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

V létě přišel do Slavie z Liberce a ihned se zabydlel v základní sestavě. Jeho kvality ocenili i tvůrci hry FIFA 19, kteří mu dali i vyšší rating než Radimu Řezníkovi z Plzně.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 12

Roman Hubník (Plzeň) – 74

Roman Hubník.jpg

Ligovým stoperem s nejvyšším ratingem je plzeňský kapitán Roman Hubník. Po nástupu k reprezentaci ho lákal zpět i Jaroslav Šilhavý, zkušený bek má ale jasno – kariéra v národním týmu je už minulostí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 12

Simon Deli (Slavia) – 73

Simon Deli derby.jpg

Dlouhou dobu byl hodnocen jako nejlepší stoper ligy. Jenže v poslední době toho moc neodehrál, ve středu slávistické obrany se navíc zabydlel Ondřej Kúdela. Přesto je hodnocení Simona Deliho hodně vysoké.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 12

David Limberský (Plzeň) – 73

David Limberský Plzeň 4.jpg

Nejlépe hodnoceným hráčem celé Fortuna ligy je ve hře FIFA 19 David Limberský, jenž dostal rating 76. Přestože mu je už 35 let, stále si udržuje parádní výkonnost, což potvrzuje i na půdě Ligy mistrů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 12

Miroslav Stoch (Slavia) – 74

Miroslav Stoch Slavia 1 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

V české soutěži aktuálně možná není hráče s lepší formou, než jakou má Miroslav Stoch. Ofenzivní hvězda Slavie naposledy smetla dvěma góly Duklu a na kontě má už sedm branek, ke kterým přidal tři asistence.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 8 / 12

Tomáš Souček (Slavia) – 75

Tomáš Souček Slavia Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Další z hvězd ligy v barvách Slavie. O defenzivní štít v létě stála Fiorentina, český reprezentant ale zůstal v Edenu. Na jak dlouho?

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 9 / 12

Nicolae Stanciu (Sparta) – 74

Nicolae Stanciu Rosický Jaroslav Legner CNC Profimedia.jpg

V tomto výběru má své zastoupení i Sparta. Postaral se o to rumunský špílmachr Nicolae Stanciu, který má na kontě tři góly a pět nahrávek. Stejně vysoký rating má i Guélor Kanga.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Pokračování 10 / 12

Jan Kovařík (Plzeň) – 74

Jan Kovařík 2.jpg

Na levý kraj se dostal Jan Kovařík. Třicetiletý hráč Viktorky však v lize letos nastoupil jen šestkrát, naposledy na začátku října proti Teplicím.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 11 / 12

Michael Krmenčík (Plzeň) – 75

Michael Krmenčík Nita Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Nejlepším ligovým střelcem je Nikolaj Komličenko z Mladé Boleslavi, jenž se trefil už jedenáctkrát. Loňský elitní kanonýr Michael Krmenčík má na kontě sedm zásahů, stejně jako Benjamin Tetteh ze Sparty. Ten však od tvůrců hry dostal výrazně nižší rating – jen 66.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 12 / 12

Milan Škoda (Slavia) – 74

Milan Škoda Czech News Center Rušinová Mária CNC Profimedia.jpg

Druhým nejlépe hodnoceným ligovým útočníkem celé hry je Milan Škoda. Slávistický forvard měl dobrý vstup do sezony a třikrát rozvlnil sítě soupeřů. Pak ho ale vyřadilo zranění.

Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud