Nejsilnější formace světa ve hře NHL 18. Voráčka ani Pastrňáka v ní nenajdete

Nejsilnější formace světa ve hře NHL 18. Voráčka ani Pastrňáka v ní nenajdete

Nejsilnější formace světa ve hře NHL 18. Voráčka ani Pastrňáka v ní nenajdete

Představte si, že jste hokejovým manažerem s neomezenými možnostmi a dostanete za úkol sestavit nejsilnější možný tým. Jak by vypadal? Zařadili byste do něj i nějakého českého zástupce?

Do padesátky nejlépe hodnocených hráčů ve hře NHL 18 se dostal jediný český zástupce – David Pastrňák. Mezi úplnou elitu se ale nevešel. Jak by vypadal nejsilnější tým světa podle tvůrců hry NHL 18? Podívejte se na následující kapitoly.

Pokračování 2 / 7

Brankář – Carey Price (Montreal) – 92

Carey Price 2.jpg

Několik let byl považován za nejlepšího gólmana NHL. Držel si konzistentní výkonnost, netrápily ho žádné výkony formy a byl spolehlivou oporou Montrealu. Letos je ale třicetiletý kanadský reprezentant jako vyměněný. Nejvyšší rating mezi brankáři mu přesto zůstal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Obránce – Erik Karlsson (Ottawa) – 91

Erik Karlsson.jpg

Dvakrát získal ocenění pro nejlepšího beka NHL a není vyloučeno, že stejnou cenu ještě obdrží. Vždyť stříbrnému medailistovi ze Soči je teprve 27 let. Švédský bek Erik Karlsson patří k absolutní defenzivní elitě, ovšem velmi blízké mu jsou i útočné manévry. Důkazem je loňských 71 kanadských bodů v základní části a dalších 18 v play-off.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Obránce – Drew Doughty (Los Angeles) – 91

Drew Doughty.jpg

Další ze současné obranářské elity. Rovněž Drew Dougthy má 27 let a už získal ocenění pro nejlepšího obránce NHL. Kanadský bek také vybojoval dvě olympijská zlata a dva Stanley Cupy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Útočník – Sidney Crosby (Pittsburgh) – 93

Sidney Crosby 2.jpg

Loni dovedl kanadskou reprezentaci k vítězství na Světovém poháru, s Pittsburghem vybojoval druhý Stanley Cup v řadě a znovu je nejlépe hodnoceným hokejistou ve hře NHL. Na první pozici už ale není sám…

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Útočník – Connor McDavid (Edmonton) – 93

Connor McDavid Edmonton 2.jpg

Crosbyho dorovnal jeho očekávaný nástupce Connor McDavid. Dvacetiletý kanadský supertalent ve své druhé zámořské sezoně posbíral rovnou stovku kanadských bodů, vyhrál kanadské bodování celé NHL a dovedl Edmonton do play-off. Za jak dlouho sesadí Crosbyho z trůnu?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Útočník – Alexandr Ovečkin (Washington) – 92

Alex Ovečkin Washington 2.jpg

Stejný rating (92) dostali dva ruští útočníci – Jevgenij Malkin a Alexandr Ovečkin. Vybrat jednoho z nich nebylo snadné, my jsem se ale přiklonili ke kanonýrovi z Washingtonu. Na úspěch s Capitals sice stále čeká marně, dvaatřicetiletý kapitán Washingtonu je ale stále v ráži. Letos se trefil už třináctkrát.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud