Nejsilnější česká pětka současnosti? Takto ji poskládali tvůrci hry NHL 18

Olympijský turnaj v hokeji se bude muset obejít bez hráčů zpoza Atlantiku. To je velká rána i pro český tým, který má v zámoří silné zastoupení. Důkazem je také hodnocení ve hře NHL 18.

Ratingy ve hře NHL 18 jsou každoročně ostře sledovaným tématem. Na vrcholu celé hry se znovu ocitl Sidney Crosby, stejné hodnocení však dostal i Connor McDavid, jenž se stal i tváří celé hry. A jak jsou na tom Češi? Podívali jsme se na jejich hodnocení a poskládali nejsilnější českou formaci. Její podobu najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Brankář - Petr Mrázek (Detroit), hodnocení: 83

Petr Mrázek Detroit 2.jpg

Loňskou sezonu začal jako jednička Detroitu, vedení Red Wings ale nepřesvědčil o tom, že to byla správná volba. Letos kryje záda Jimmy Howardovi a zatím naskočil jen do osmi zápasů. Nejlepším českým gólmanem ve hře NHL 18 ale zůstal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Obránce - Andrej Šustr (Tampa Bay), hodnocení: 81

Andrej Šustr 2.jpg

Ještě v uplynulé sezoně patřil ke klíčovým hráčům Tampy Bay. V létě podepsal další roční smlouvu a čekal, že na něj Lightning budou hodně spoléhat. Jenže to se nestalo, Andrej Šustr byl odstaven na vedlejší kolej a spekulovalo se o jeho výměně. Nyní zase hraje, dokonce dal i první gól, moc prostoru ale nedostává. Přesto je nejlépe hodnoceným českým bekem ve hře NHL 18.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Obránce - Radko Gudas (Philadelphia), hodnocení: 78

Radko Gudas Phil 2.jpg

Šustrovým parťákem nejsilnější české pětky hry NHL 18 je Radko Gudas. Bourák z Philadelphie dostal rating 78, aktuálně je ale mimo hru. Stále totiž pyká za faul na Mathieu Perreaulta, za který účastník posledního mistrovství světa vyfasoval stopu na deset zápasů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Útočník - David Pastrňák (Boston), hodnocení: 87

David Pastrňák Boston 4.jpg

Loni se stal nejproduktivnějším českým hráčem v soutěži. Přesto se během léta dlouho nemohl dohodnout na nové smlouvě. S vedením Bruins však našel řeč a podepsal nový šestiletý kontrakt. Letos dal už dvanáct branek, ke kterým přidal devět asistencí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Útočník - Jakub Voráček (Philadelphia), hodnocení: 87

Jakub Voráček Phil 4.jpg

Philadelphia se sice trápí, Jakub Voráček ale válí a patří k nejproduktivnějším hráčům celé NHL. Bourák Flyers a reprezentační kapitán posbíral v 25 zápasech už třicet (7+23) kanadských bodů. Společně s Pastrňákem je nejlépe hodnoceným českým hráčem ve hře NHL 18.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Útočník - Ondřej Palát (Tampa Bay), hodnocení: 84

Ondřej Palát.jpg

Stejný rating jako Ondřej Palát dostal i David Krejčí z Bostonu. My jsme ale dali přednost šestadvacetiletému forvardovi Tampy Bay, který je letos znovu v ráži. Na kontě má už sedm branek, osm asistencí a patří k nejproduktivnějším českým hráčům v NHL. Blesky navíc válí a jsou nejsilnějším týmem celé NHL.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud