Jean-David Beauguel (Zlín) – 42 střel. Hodně nebezpečný je pro obrany soupeřů i Jean-David Beauguel. Francouzský útočník dal na podzim už osm branek a je druhým nejlepším střelcem ligy. Už v předstihu se proto dohodl na zimním odchodu do Plzně, kde nahradí Michaela Krmenčíka. Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia
 Nikolaj Komličenko (Mladá Boleslav) – 44 střel. Jednou ze zvažovaných alternativ za zraněného Krmenčíka byl i Nikolaj Komličenko. Bourák z Mladé Boleslavi je s dvanácti vstřelenými góly nejlepším ligovým střelcem, a tak není divu, že se o něj na západě Čech zajímali. Na dvanáct branek mu stačilo 44 střel. Foto: Profimedia.cz
 Miroslav Stoch (Slavia) – 55 střel. V parádní formě hraje i Miroslav Stoch ze Slavie, který se více než dvouleté pauze vrátil do slovenské reprezentace. Na kontě má už devět branek, tři asistence a taky 55 vyslaných střel na brány soupeřů. Ofenzivní záložník patří k nejlepším hráčům Slavie. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Nicoale Stanciu (Sparta) – 65 střel. Nejpilnějším ligovým střelcem je Nicolae Stanciu ze Sparty. Ten střílí z každé pozice, navíc zahrává i standardní situace a ve 14 zápasech vyslal už 65 střel. Čtyři z nich skončily v síti. Foto: MICHAL RŮŽIČKA / MAFRA / Profimedia
5
Fotogalerie

Nejpilnější střelci. 5 ligových hráčů, kteří mají na kontě přes 40 střeleckých pokusů

Jedním z nejlepších ligových fotbalistů je aktuálně sparťanský záložník Guélor Kanga, který na brány soupeřů vyslal už 40 střeleckých pokusů. Pět hráčů jich má však na kontě ještě víc.

Velmi dobrou úspěšností se pyšní jablonecký Michal Trávník. Ten vystřelil devětadvacetkrát a připsal si už osm branek. V lize jsou však i pilnější střelci, kteří mají na kontě už více než 40 střeleckých pokusů. Kteří to jsou? A jak moc jsou produktivní? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Roman Potočný (Liberec) – 41 střel

Roman Potočný Liberec Jaroslav Legner CNC Profimedia.jpg

Roman Potočný je se čtyřmi góly nejlepším střelcem Liberce, na kontě má navíc dvě asistence. Sedmadvacetiletý útočník, který dříve působil v Bohemians a Teplicích, je hodně aktivní, na brány soupeřů vyslal už 41 střel.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 6

Jean-David Beauguel (Zlín) – 42 střel

Jean David Beauguel Luděk Ovesný MAFRA Profimedia.jpg

Hodně nebezpečný je pro obrany soupeřů i Jean-David Beauguel. Francouzský útočník dal na podzim už osm branek a je druhým nejlepším střelcem ligy. Už v předstihu se proto dohodl na zimním odchodu do Plzně, kde nahradí Michaela Krmenčíka.

Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia

 

Pokračování 4 / 6

Nikolaj Komličenko (Mladá Boleslav) – 44 střel

Nikolaj Komličenko MB.jpg

Jednou ze zvažovaných alternativ za zraněného Krmenčíka byl i Nikolaj Komličenko. Bourák z Mladé Boleslavi je s dvanácti vstřelenými góly nejlepším ligovým střelcem, a tak není divu, že se o něj na západě Čech zajímali. Na dvanáct branek mu stačilo 44 střel.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 5 / 6

Miroslav Stoch (Slavia) – 55 střel

Miroslav Stoch Slavia 1 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

V parádní formě hraje i Miroslav Stoch ze Slavie, který se více než dvouleté pauze vrátil do slovenské reprezentace. Na kontě má už devět branek, tři asistence a taky 55 vyslaných střel na brány soupeřů. Ofenzivní záložník patří k nejlepším hráčům Slavie.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 6 / 6

Nicoale Stanciu (Sparta) – 65 střel

Guélor Kanga Stanciu MICHAL RŮŽIČKA MAFRA Profimedia.jpg

Nejpilnějším ligovým střelcem je Nicolae Stanciu ze Sparty. Ten střílí z každé pozice, navíc zahrává i standardní situace a ve 14 zápasech vyslal už 65 střel. Čtyři z nich skončily v síti.

Foto: MICHAL RŮŽIČKA / MAFRA / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud