Nejlepší vánoční dárek pod stromečkem? Kniha plná sportu

(Inzerce) Fandíte sportu? Jste aktivní sportovec, pravidelný návštěvník stadionů, nebo jen vděčný televizní divák? Zpříjemněte si vánoční chvíle se sportovními novinkami letošní sezóny v knižním formátu či na DVD od Marken.cz.
Nejlepší vánoční dárek pod stromečkem? Kniha plná sportu

Vrcholů letošní sportovní sezóny bylo několik. Ten nejvýznamnější se odehrál v Londýně pod olympijskou vlajkou. U suverénního triumfu Barbory Špotákové, nervy drásajícího závodu Jaroslava Kulhavého i famózního finiše Davida Svobody byl fotograf Herbert Slavík i tým autorů, kteří připravili atraktivní publikaci Londýn 2012 zaštítěnou Českým olympijským výborem.

Další z úspěšných sezón prožil český hokej. Reprezentační tým, který přivádí na náměstí desetitisíce lidí, dokázal vyhrát v seriálu Euro Hockey Tour a dobrý rok potvrdil bronzovými medailemi na mistrovství světa. Bavila i česká extraliga, nejnavštěvovanější sportovní soutěž v zemi. Všechny zajímavé momenty letošní sezóny shrnuje atraktivně zpracována Hokejová ročenka, celou historii ledního hokeje u nás i v zahraničí pak unikátní Zlatá kniha ledního hokeje s předmluvou Vladimíra Růžičky.

A pro ty z vás, kteří s hokejem chtějí být i v létě a každý měsíc trochu jinak, je k dispozici oficiální stolní kalendář Český hokej.

Pokud máte raději vůni zeleného pažitu a mistrovství světových hvězd v kopačkách, nezoufejte. Inspiraci můžete hledat v příběhu Lionela Messiho či fungování nejúspěšnějšího fotbalového klubu posledních let – Barcelony. Nedokážete si představit televizní fotbalový přenos bez komentáře Jaromíra Bosáka? Deník populárního komentátora z EURA, které se konalo v Polsku a na Ukrajině, je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí alespoň na chvíli vrátit k setkání mistrů evropských fotbalových trávníků.

A zatímco na domácí scéně triumfoval v ligové soutěži Liberec, největší fotbalová euforie stále panuje v Plzni, což dokumentuje i nově vydaná kniha mapující mistrovskou sezónu FC Viktoria Plzeň.

Nevybrali jste si? Nevadí. Marken.cz, specializovaný internetový obchod se sportovními knihami a DVD, nabízí stovky knižních titulů i DVD a svou šíří nemá na českém internetu konkurenci.
 

Nejčtenější články

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Česká seniorská reprezentace čeká už od roku 2012 na medaili z velkého turnaje a hokejový národ tak může jen vzpomínat na dávné triumfy. Třeba na zlaté Německo či nezapomenutelné Nagano. Pár hráčům se ale při vzpomínce na olympijský turnaj vybaví smutné myšlenky.

21.  11.  2019 | | 3 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |
Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Představte si, že máte neomezené možnosti a můžete si tak sestavit váš hokejový tým snů. Jak by vypadal? Kdo by se do něj dostal a na koho by už nezbylo místo?

1.  12.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com