Nejlepší vánoční dárek pod stromečkem? Kniha plná sportu

(Inzerce) Fandíte sportu? Jste aktivní sportovec, pravidelný návštěvník stadionů, nebo jen vděčný televizní divák? Zpříjemněte si vánoční chvíle se sportovními novinkami letošní sezóny v knižním formátu či na DVD od Marken.cz.
Nejlepší vánoční dárek pod stromečkem? Kniha plná sportu

Vrcholů letošní sportovní sezóny bylo několik. Ten nejvýznamnější se odehrál v Londýně pod olympijskou vlajkou. U suverénního triumfu Barbory Špotákové, nervy drásajícího závodu Jaroslava Kulhavého i famózního finiše Davida Svobody byl fotograf Herbert Slavík i tým autorů, kteří připravili atraktivní publikaci Londýn 2012 zaštítěnou Českým olympijským výborem.

Další z úspěšných sezón prožil český hokej. Reprezentační tým, který přivádí na náměstí desetitisíce lidí, dokázal vyhrát v seriálu Euro Hockey Tour a dobrý rok potvrdil bronzovými medailemi na mistrovství světa. Bavila i česká extraliga, nejnavštěvovanější sportovní soutěž v zemi. Všechny zajímavé momenty letošní sezóny shrnuje atraktivně zpracována Hokejová ročenka, celou historii ledního hokeje u nás i v zahraničí pak unikátní Zlatá kniha ledního hokeje s předmluvou Vladimíra Růžičky.

A pro ty z vás, kteří s hokejem chtějí být i v létě a každý měsíc trochu jinak, je k dispozici oficiální stolní kalendář Český hokej.

Pokud máte raději vůni zeleného pažitu a mistrovství světových hvězd v kopačkách, nezoufejte. Inspiraci můžete hledat v příběhu Lionela Messiho či fungování nejúspěšnějšího fotbalového klubu posledních let – Barcelony. Nedokážete si představit televizní fotbalový přenos bez komentáře Jaromíra Bosáka? Deník populárního komentátora z EURA, které se konalo v Polsku a na Ukrajině, je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí alespoň na chvíli vrátit k setkání mistrů evropských fotbalových trávníků.

A zatímco na domácí scéně triumfoval v ligové soutěži Liberec, největší fotbalová euforie stále panuje v Plzni, což dokumentuje i nově vydaná kniha mapující mistrovskou sezónu FC Viktoria Plzeň.

Nevybrali jste si? Nevadí. Marken.cz, specializovaný internetový obchod se sportovními knihami a DVD, nabízí stovky knižních titulů i DVD a svou šíří nemá na českém internetu konkurenci.
 

Top videa

RENTGEN: Rozbor kanonýra Boleslavi. Rozhodne Budínský boj o Evropu?

Nejčtenější články

Boj o Adama Hložka. Podívejte se, které evropské velkokluby nyní lákají hvězdu Sparty

Boj o Adama Hložka. Podívejte se, které evropské velkokluby nyní lákají hvěz…

Adam Hložek možná odehrál svůj poslední zápas za Spartu. O sedmnáctiletý klenot z Letné je totiž pořádný zájem v zahraničí.

9.  7.  2020 | | 1 N/A
Brankář Kolář už je zase v kurzu. Podívejte se, které kluby o něj projevily zájem

Brankář Kolář už je zase v kurzu. Podívejte se, které kluby o něj projevily …

Slavii během posledního roku opustilo několik opor a další klíčové hráče už sešívaný klub prodávat nehodlá. O jednoho z nich je ale i přesto zájem.

4.  7.  2020 |
Výprodej v Edenu? Podívejte se, o které hráče Slavie může být zájem v zahraničí

Výprodej v Edenu? Podívejte se, o které hráče Slavie může být zájem v zahran…

Slavia obhájila loňský titul a znovu kraluje Fortuna lize. Sešívaní se opět budou rvát o poháry, je však otázkou, s jakým kádrem do nich půjdou.

8.  7.  2020 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com