Nejlepší vánoční dárek pod stromečkem? Kniha plná sportu

(Inzerce) Fandíte sportu? Jste aktivní sportovec, pravidelný návštěvník stadionů, nebo jen vděčný televizní divák? Zpříjemněte si vánoční chvíle se sportovními novinkami letošní sezóny v knižním formátu či na DVD od Marken.cz.
Nejlepší vánoční dárek pod stromečkem? Kniha plná sportu

Vrcholů letošní sportovní sezóny bylo několik. Ten nejvýznamnější se odehrál v Londýně pod olympijskou vlajkou. U suverénního triumfu Barbory Špotákové, nervy drásajícího závodu Jaroslava Kulhavého i famózního finiše Davida Svobody byl fotograf Herbert Slavík i tým autorů, kteří připravili atraktivní publikaci Londýn 2012 zaštítěnou Českým olympijským výborem.

Další z úspěšných sezón prožil český hokej. Reprezentační tým, který přivádí na náměstí desetitisíce lidí, dokázal vyhrát v seriálu Euro Hockey Tour a dobrý rok potvrdil bronzovými medailemi na mistrovství světa. Bavila i česká extraliga, nejnavštěvovanější sportovní soutěž v zemi. Všechny zajímavé momenty letošní sezóny shrnuje atraktivně zpracována Hokejová ročenka, celou historii ledního hokeje u nás i v zahraničí pak unikátní Zlatá kniha ledního hokeje s předmluvou Vladimíra Růžičky.

A pro ty z vás, kteří s hokejem chtějí být i v létě a každý měsíc trochu jinak, je k dispozici oficiální stolní kalendář Český hokej.

Pokud máte raději vůni zeleného pažitu a mistrovství světových hvězd v kopačkách, nezoufejte. Inspiraci můžete hledat v příběhu Lionela Messiho či fungování nejúspěšnějšího fotbalového klubu posledních let – Barcelony. Nedokážete si představit televizní fotbalový přenos bez komentáře Jaromíra Bosáka? Deník populárního komentátora z EURA, které se konalo v Polsku a na Ukrajině, je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí alespoň na chvíli vrátit k setkání mistrů evropských fotbalových trávníků.

A zatímco na domácí scéně triumfoval v ligové soutěži Liberec, největší fotbalová euforie stále panuje v Plzni, což dokumentuje i nově vydaná kniha mapující mistrovskou sezónu FC Viktoria Plzeň.

Nevybrali jste si? Nevadí. Marken.cz, specializovaný internetový obchod se sportovními knihami a DVD, nabízí stovky knižních titulů i DVD a svou šíří nemá na českém internetu konkurenci.
 

Top videa

Sparta měla odvolat Jílka už po konci podzimu, říká redaktor Sportu

Nejčtenější články

Platy Zadiny či Nečase v NHL. Podívejte se, kolik si letos vydělá sedm českých mladíků

Platy Zadiny či Nečase v NHL. Podívejte se, kolik si letos vydělá sedm český…

Jednou z hvězd NHL je letos třiadvacetiletý David Pastrňák. V nejlepší lize světa se však prosazují i jeho mladší krajané.

9.  2.  2020 |
Nejlépe placení brankáři v Tipsport extralize. Podívejte se, kteří gólmani berou nejvíc

Nejlépe placení brankáři v Tipsport extralize. Podívejte se, kteří gólmani b…

V extralize působí řada velmi kvalitních brankářů. Víte ale, kteří jsou ti nejlépe placení?

29.  1.  2020 |
Kde dnes jsou? 4 Češi, kteří prošli v roce 2007 stejným draftem NHL jako Jakub Voráček

Kde dnes jsou? 4 Češi, kteří prošli v roce 2007 stejným draftem NHL jako Jak…

Současnou českou jedničkou v NHL je David Pastrňák. K nejlepším útočníkům soutěže však patří i Jakub Voráček, který byl draftován už v roce 2007. Stejně jako čtyři další Češi.

21.  1.  2020 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com