Nejlepší vánoční dárek pod stromečkem? Kniha plná sportu

(Inzerce) Fandíte sportu? Jste aktivní sportovec, pravidelný návštěvník stadionů, nebo jen vděčný televizní divák? Zpříjemněte si vánoční chvíle se sportovními novinkami letošní sezóny v knižním formátu či na DVD od Marken.cz.
Nejlepší vánoční dárek pod stromečkem? Kniha plná sportu

Vrcholů letošní sportovní sezóny bylo několik. Ten nejvýznamnější se odehrál v Londýně pod olympijskou vlajkou. U suverénního triumfu Barbory Špotákové, nervy drásajícího závodu Jaroslava Kulhavého i famózního finiše Davida Svobody byl fotograf Herbert Slavík i tým autorů, kteří připravili atraktivní publikaci Londýn 2012 zaštítěnou Českým olympijským výborem.

Další z úspěšných sezón prožil český hokej. Reprezentační tým, který přivádí na náměstí desetitisíce lidí, dokázal vyhrát v seriálu Euro Hockey Tour a dobrý rok potvrdil bronzovými medailemi na mistrovství světa. Bavila i česká extraliga, nejnavštěvovanější sportovní soutěž v zemi. Všechny zajímavé momenty letošní sezóny shrnuje atraktivně zpracována Hokejová ročenka, celou historii ledního hokeje u nás i v zahraničí pak unikátní Zlatá kniha ledního hokeje s předmluvou Vladimíra Růžičky.

A pro ty z vás, kteří s hokejem chtějí být i v létě a každý měsíc trochu jinak, je k dispozici oficiální stolní kalendář Český hokej.

Pokud máte raději vůni zeleného pažitu a mistrovství světových hvězd v kopačkách, nezoufejte. Inspiraci můžete hledat v příběhu Lionela Messiho či fungování nejúspěšnějšího fotbalového klubu posledních let – Barcelony. Nedokážete si představit televizní fotbalový přenos bez komentáře Jaromíra Bosáka? Deník populárního komentátora z EURA, které se konalo v Polsku a na Ukrajině, je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí alespoň na chvíli vrátit k setkání mistrů evropských fotbalových trávníků.

A zatímco na domácí scéně triumfoval v ligové soutěži Liberec, největší fotbalová euforie stále panuje v Plzni, což dokumentuje i nově vydaná kniha mapující mistrovskou sezónu FC Viktoria Plzeň.

Nevybrali jste si? Nevadí. Marken.cz, specializovaný internetový obchod se sportovními knihami a DVD, nabízí stovky knižních titulů i DVD a svou šíří nemá na českém internetu konkurenci.
 

Top videa

Čeští fotbalisté v exotice: Němec, Karoch, Caha zkusil Írán

Nejčtenější články

VIDEO: Nepřekonatelné! Toto je nejlepší intro v historii EA Sports a hry NHL

VIDEO: Nepřekonatelné! Toto je nejlepší intro v historii EA Sports a hry NHL

Doba jde neustále kupředu. Lidé z EA Sports pořád něco vylepšují a snaží se o to, aby se virtuální Crosby, Ovečkin a Kane co nejméně lišili od reality. Vše mají promakané do těch nejmenších detailů a rok co rok chystají pro pařmeny parádní hodiny zábavy.

18.  3.  2020 | | 5 N/A
Měli smůlu. 8 výborných českých hokejistů, kteří nikdy nevyhráli mistrovství světa

Měli smůlu. 8 výborných českých hokejistů, kteří nikdy nevyhráli mistrovství…

Česká reprezentace vybojovala šest zlatých medailí z mistrovství světa. Nejcennější kovy mají ve své sbírce takoví velikáni jako Jaromír Jágr, Martin Straka, Jakub Voráček či Tomáš Vokoun, je však i řada vynikajících hráčů, kteří na zlato nikdy nedosáhli.

15.  3.  2020 |
Téměř utajená statistika. Víte, v čem jsou Češi nejlepší v historii NHL?

Téměř utajená statistika. Víte, v čem jsou Češi nejlepší v historii NHL?

Od sezony 1917/18 až do současnosti naskočilo aspoň do jednoho utkání v NHL přes sedm tisíc hráčů z 31 zemí světa. Pochopitelně nejvíc jich pocházelo z Kanady a Spojených států, takže v historických statistikách národů jsou na čele téměř všech žebříčků. V jednom je však trumfne malá země ze středu Evropy.

12.  3.  2020 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com