Nedostupné zboží. Podívejte se, jaké částky zahraniční kluby nabízely za Michaela Krmenčíka

Michael Krmenčík je zase v kurzu. Šestadvacetieltý útočník, který na podzim dal deset branek, by mohl zamířit do zahranničí. Problémem však znovu mohou být peníze.

Když okolo Michaela Krmenčíka kroužila Slavia, nabízela za něj 80 milionů korun. Plzeňská Viktorka ale tuto nabídku smetla ze stolu, stejně jako odmítla i další zahraniční zájemce, kteří za Krmenčíka nabízeli hodně tučné odstupné. Kdo už o šestadvacetiletého forvarda stál a kolik za něj tyto klub chtěly zaplatit? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Newcastle United – 350 milionů korun

Michael Krmenčík 2019 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Jsou tomu už dva roky, co Newcastle projevil zájem o Krmenčíka, za kterého nabídl okolo 350 milionů korun. Vedení Plzně ale tehdy řeklo ne, stejně jako během následujícího léta, kdy se známý anglický klub pokusil reprezentačního útočníka získat znovu. Nabídka Newcastlu totiž nebyla taková, jakou si v Plzni představovali.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

FC Bruggy – 156 milionů korun

Michael Krmenčík Plzeň 19 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Slavný belgický klub kroužil okolo Krmenčíka v létě roku 2018. Bruggy tehdy za plzeňského kanonýra nabízely 156 milionů korun a údajně byly ochotny přidat ještě vyšší částku. Viktorka ale svého útočníka do kádru tehdejšího šampiona nepustila, stejně jako loni v zimě, kdy Krmenčík už do Belgie odletěl vyjednávat o podmínkách přestupu. Západočeši však ani tehdy zraněného útočníka neprodali.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Girondins de Bordeaux – 182 milionů korun

Michael Krmenčík LM Michal Šula  MAFRA  Profimedia.jpg

Dalším klubem, který před rokem a půl kroužil okolo Krmenčíka, bylo Bordeaux. Tradiční francouzský tým, za který hrával třeba Jaroslav Plašil, za plzeňského kanonýra nabízel 182 milionů korun. Ovšem nepochodil.

Foto: Michal Šula / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 5

CFC Janov – 130 milionů korun

Michael Krmenčík Nita Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Posledním zájemcem, který se přihlásil o Krmenčíkovy služby, je italský CFC Janov. Ten bojuje o přežití v Serii A a shání útočníka. Právě proto zaměřil svou pozornost na Krmenčíka, za kterého nabídl 130 milionů korun. Vedení Viktorky ale tuto nabídku smetlo ze stolu.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud