Jan Jeřábek  - Šestatřicetiletý záložník patří ke klíčovým postavám Pardubic. A to nejen v kabině, ale i na hřišti. Se sedmi góly je dokonce nejlepším střelcem týmu. Foto: Profimedia.cz

Jan Jeřábek - Šestatřicetiletý záložník patří ke klíčovým postavám Pardubic. A to nejen v kabině, ale i na hřišti. Se sedmi góly je dokonce nejlepším střelcem týmu. Foto: Profimedia.cz

Nečekaný lídr. 4 hráči, díky nimž Pardubice útočí na postup do Fortuna ligy

Nejlepší tým Fortuna národní ligy na konci sezony automaticky získá vstupenku do elitní české soutěže. Budou to Pardubice?

O postup z Fortuna národní ligy se rve Jihlava, Brno, Hradec Králové či Dukla. Všichni se ale zatím dívají na záda nečekanému lídrovi z Pardubic. Jména hráčů, díky nimiž se východočeský tým drží na špici tabulky, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Jan Jeřábek

Jan Jeřábek Pardubice.jpg

Šestatřicetiletý záložník patří ke klíčovým postavám Pardubic. A to nejen v kabině, ale i na hřišti. Se sedmi góly je dokonce nejlepším střelcem týmu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Pavel Černý

Pavel Černý Pardubice.jpg

Další zkušený hráč pardubické soupisky. Bývalý útočník Jablonce či Hradce Králové je v Pardubicích od roku 2017 a ve východočeském týmu má důležitou roli. Pětatřicetiletý Pavel Černý má na kontě tři branky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Tomáš Čelůstka

Tomáš Čelůstka Pardubice.jpg

Čtyři hráči Pardubic letos odehráli všech 17 zápasů a kompletní porci 1530 minut. Jedním z nich je i Tomáš Čelůstka. Osmadvacetiletý bek a bratr reprezentačního stopera Ondřeje Čelůstky si do statistik připsal i tři branky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Michal Hlavatý

Pardubice fotbal 20.jpg

Toto je hráč, o kterém ještě možná uslyšíme. Jednadvacetiletý Michal Hlavatý je v Pardubicích na hostování z Plzně a v aktuálním ročníku patří k důležitým postavám východočeského týmu. Ofenzivně laděný záložník v 16 zápasech vstřelil už tři branky.

Ilustrační foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud