Pekka Rinne  - Je mu sice už 37 let, stále ale patří k nejlepším brankářům NHL. Finský gólman Pekka Rinne podepsal před rokem smlouvu, díky které bude za Nashville chytat i v sezoně 2020/21. Predators se na něj mohou stoprocentně spolehnout, záda mu navíc kryje o nic méně kvalitní krajan Juuse Saros. Foto: Profimedia.cz
 Roman Josi  - Síla švýcarského hokeje jde rok co rok nahoru. Jedním ze symbolů švýcarského vzestupu je Roman Josi, který je už třetím rokem kapitánem Nashvillu. Devětadvacetiletý bek je navíc pravidelně hodně produktivní, což potvrzuje i letos. V 17 zápasech dal už pět branek a přidal dvanáct asistencí. Nedávno navíc podepsal nový osmiletý kontrakt na více než 72 milionů dolarů. Foto: Profimedia.cz
 Matt Duchene  - V roce 2009 se stal trojkou draftu NHL, kterou z něj udělalo Colorado. Hrál taky za Ottawu či Columbus a od letošní sezony je hráčem Nashvillu. Osmadvacetiletý kanadský útočník, který má ve sbírce olympijské zlato ze Soči, dva tituly z mistrovství světa i triumf ze Světového poháru, je v kádru Predators zatím hodně produktivní a v 16 zápasech posbíral už 14 (5+9) bodů. Foto: Profimedia.cz
 Filip Forsberg  - Pětadvacetiletý útočník debutoval v dresu Nashvillu v sezoně 2012/13 a od té doby jeho role v organizaci Predators sílí. Nyní je už třetím rokem asistentem kapitána a pravidelně se řadí mezi nejproduktivnější hráče Nashvillu. Třikrát už se dokázal dostat nad 60 kanadských bodů, na jakou metu to dotáhne tentokrát? Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Nebude to jen o Pastrňákovi a Bostonu. Podívejte se, které hvězdy Nashvillu by měly dorazit do Prahy

NHL se po roce vrátí do Prahy. Příští rok se v O2 areně objeví Boston v čele s Davidem Pastrňákem, proti kterému se postaví Nashville. I ten přiveze řadu zajímavých jmen.

Pekka Rinne Josi.jpg

Letos diváci v O2 areně sledovali v akci Jakuba Voráčka, Jonathana Toewse či Patricka Kanea. NHL se do Prahy vrátí i za rok. Na jedné straně bude Boston Bruins v čele s Davidem Pastrňákem, na straně druhé Nashville. Podívejte se, které hvězdy by Predators měli přivést do Prahy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Pekka Rinne

Pekka Rinne 19.jpg

Je mu sice už 37 let, stále ale patří k nejlepším brankářům NHL. Finský gólman Pekka Rinne podepsal před rokem smlouvu, díky které bude za Nashville chytat i v sezoně 2020/21. Predators se na něj mohou stoprocentně spolehnout, záda mu navíc kryje o nic méně kvalitní krajan Juuse Saros.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Roman Josi

Roman Josi 19.jpg

Síla švýcarského hokeje jde rok co rok nahoru. Jedním ze symbolů švýcarského vzestupu je Roman Josi, který je už třetím rokem kapitánem Nashvillu. Devětadvacetiletý bek je navíc pravidelně hodně produktivní, což potvrzuje i letos. V 17 zápasech dal už pět branek a přidal dvanáct asistencí. Nedávno navíc podepsal nový osmiletý kontrakt na více než 72 milionů dolarů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Matt Duchene

Matt Duchene 19.jpg

V roce 2009 se stal trojkou draftu NHL, kterou z něj udělalo Colorado. Hrál taky za Ottawu či Columbus a od letošní sezony je hráčem Nashvillu. Osmadvacetiletý kanadský útočník, který má ve sbírce olympijské zlato ze Soči, dva tituly z mistrovství světa i triumf ze Světového poháru, je v kádru Predators zatím hodně produktivní a v 16 zápasech posbíral už 14 (5+9) bodů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Filip Forsberg

Filip Forsberg 19.jpg

Pětadvacetiletý útočník debutoval v dresu Nashvillu v sezoně 2012/13 a od té doby jeho role v organizaci Predators sílí. Nyní je už třetím rokem asistentem kapitána a pravidelně se řadí mezi nejproduktivnější hráče Nashvillu. Třikrát už se dokázal dostat na 60 kanadských bodů, na jakou metu to dotáhne tentokrát?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud