Lukáš Kalvach  Hodnota podle portálu transfermarkt.de: 2,5 mil. eur O jeho možném odchodu se spekuluje už déle. Dříve jej lákali do Ruska, pak údajně i do Německa. Sedmadvacetiletý záložník však i nadále zůstává v Plzni. V aktuální sezoně na několik měsíců vypadl kvůli zranění ze hry a Viktorce hodně chyběl. Šanci, že se do zahraničí ještě podívá, určitě má.
 Pavel Bucha  Hodnota podle portálu transfermarkt.de: 2,5 mil. eur Pětadvacetiletý záložník dorazil do Plzně ze Slavie. Byl v něm veliký potenciál, Pavel Bucha Viktorce hodně pomohl a stále si drží místo v základní sestavě. Letos dal v lize tři góly a přidal čtyři nahrávky, na druhou stranu, v Lize mistrů toho moc nepředvedl. Dokázal by se v zahraničí prosadit?
 Roman Květ  Hodnota podle portálu transfermarkt.de: 800 tis. eur Měl skvělý podzim. Za Bohemku dal devět branek, přidal dvě nahrávky a stal se jedním z nejžádanějších hráčů na přestupovém trhu. Pětadvacetiletý záložník si vybral Plzeň, ve které na startu jara přidal další dva góly. Nastupuje v základní sestavě, své ofenzivní statistky ale od té doby nerozšířil. Jeho cena ovšem může jít nahoru.
 Tomáš Chorý  Hodnota podle portálu transfermarkt.de: 2 mil. eur Z Plzně po minulé sezoně odešel francouzský kanonýr Jean-David Beauguel, jehož místo zaujal osmadvacetiletý Tomáš Chorý. Vytáhlý forvard se naposledy trefil i ve šlágru se Slavií a na kontě má už 11 branek. Hraje střelecky nejlepší sezonu v kariéře, moc šancí na zajímavý přestup už ale zřejmě mít nebude. Dříve krátce působil v Belgii.
5
Fotogalerie

Neatraktivní tým. 5 hráčů, na kterých by Plzeň mohla ještě vydělat

Plzeň sice na podzim hrála v Lize mistrů, v té ale nezískala ani bod. A na jaře ztrácí i na ligové scéně.

Viktorka dříve měla v kádru hráče, na kterých dokázala vydělat. Miliony v minulosti získala za Vladimíra Daridu, Petra Jiráčka nebo Michaela Krmenčíka, teď je ale situace jiná. Plzeň sice ještě v zimě vedla ligu, aktuálně ale tápe a přestupovému trhu nemá moc co nabídnout. Jména pěti hráčů, na kterých by mohla alespoň něco vydělat, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Jindřich Staněk

Jindřich Staněk Plzeň Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Hodnota podle portálu transfermarkt.de: 4,5 mil. eur

Největší klenot současného plzeňského kádru. Jindřich Staněk, jenž se hlásí o post brankářské reprezentační jedničky, je suverénně nejdražším hráčem Viktorky. Příští měsíc mu bude 27 let, takže pokud na něm chce západočeský klub ještě zajímavě vydělat, měl by ho už brzy prodat.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Lukáš Kalvach

Lukáš Kalvach Plzeň Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Hodnota podle portálu transfermarkt.de: 2,5 mil. eur

O jeho možném odchodu se spekuluje už déle. Dříve jej lákali do Ruska, pak údajně i do Německa. Sedmadvacetiletý záložník však i nadále zůstává v Plzni. V aktuální sezoně na několik měsíců vypadl kvůli zranění ze hry a Viktorce hodně chyběl. Šanci, že se do zahraničí ještě podívá, určitě má.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Pavel Bucha

profimedia-0759893081.jpg

Hodnota podle portálu transfermarkt.de: 2,5 mil. eur

Pětadvacetiletý záložník dorazil do Plzně ze Slavie. Byl v něm veliký potenciál, Pavel Bucha Viktorce hodně pomohl a stále si drží místo v základní sestavě. Letos dal v lize tři góly a přidal čtyři nahrávky, na druhou stranu, v Lize mistrů toho moc nepředvedl. Dokázal by se v zahraničí prosadit?

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Roman Květ

Roman Květ Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Hodnota podle portálu transfermarkt.de: 800 tis. eur 

Měl skvělý podzim. Za Bohemku dal devět branek, přidal dvě nahrávky a stal se jedním z nejžádanějších hráčů na přestupovém trhu. Pětadvacetiletý záložník si vybral Plzeň, ve které na startu jara přidal další dva góly. Nastupuje v základní sestavě, své ofenzivní statistky ale od té doby nerozšířil. Jeho cena ovšem může jít nahoru.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Tomáš Chorý

Tomáš Chorý Plzeň 22 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Hodnota podle portálu transfermarkt.de: 2 mil. eur

Z Plzně po minulé sezoně odešel francouzský kanonýr Jean-David Beauguel, jehož místo zaujal osmadvacetiletý Tomáš Chorý. Vytáhlý forvard se naposledy trefil i ve šlágru se Slavií a na kontě má už 11 branek. Hraje střelecky nejlepší sezonu v kariéře, moc šancí na zajímavý přestup už ale zřejmě mít nebude. Dříve krátce působil v Belgii.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud