Návrat ztracených synů? 3 zkušené osobnosti, které by mohly posílit Slovácko

Slovácko neprožilo nejlepší sezonu, kouč Michal Kordula však má důvěru klubového vedení a skládá kádr na nový ročník. Mohl by v něm přivítat i několik známých navrátilců.

Bez názvu.jpg

Klub z Uherského Hradiště patří k pravidelným účastníkům nejvyšší soutěže. Loni se sice strachoval o záchranu, o ligu však nakonec nepřišel. Zato možná přivítá slavné navrátilce. Jména tří známých hráčů, kteří by jednou mohli obléct dres Slovácka, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Michal Kadlec

Michal Kadlec SParta 2.jpg

Zdá se, že vše směřuje ke slavnému návratu. Michal Kadlec se po comebacku z Turecka ve Spartě příliš neprosadil, v minulém ročníku zasáhl jen do osmi zápasů a kouč Pavel Hapal s ním už nepočítá. Bývalý reprezentant, který strávil řadu let v Leverkusenu, zkusí získat smlouvu ve Slovácku. Z toho odešel v roce 2005 právě na Letnou.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela Slavia Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

V Liberci patřil ke klíčovým hráčům, v zimě si ho Jindřich Trpišovský vytáhl do Slavie, Ondřej Kúdela ale v Edenu příliš nepřesvědčil. Jednatřicetiletý stoper nebo defenzivní obránce zasáhl pouze do sedmi zápasů, z toho byl pětkrát v základní sestavě.

„Sešívaní“ zatím moc neposilují, nějaké hráče ale ještě mohou zlákat a kdo ví, jaká bude Kúdelova role. Ve Slovácku působil naposledy v roce 2007 a poté odešel do Sparty.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 4

Milan Petržela

Milan Petržela Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Odchod Milana Petržely z Plzně se zatím nejeví moc pravděpodobně. Viktorka se chystá na boje v základní skupině Ligy mistrů a zkušenosti pětatřicetiletého záložníka se Pavlu Vrbovi budou hodit.

Na druhou stranu, Petržela už v Plzni nemá tak silnou pozici, na pravé kraji zálohy vládne Jan Kopic, navíc přišel Ubong Ekpai. Petržela se možná do Slovácka, ze kterého v roce 2007 odešel do Jablonce, vrátí. Otázkou je, kdy…

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud