Oceláři Třinec   Třinec vstoupil do play-off s Ondřejem Kaceltem. Ve slezském klubu působí také Jakub Štěpánek a v zimě Oceláři získali ještě Davida Honzíka. V té době se však spekulovalo taky o dalších možných brankářských posilách a na seznamu se ocitl i Dominik Hrachovina. Ten ale do třinecké kabiny nepřišel.  Foto: Profimedia.cz
 HC Vítkovice   O Hrachovinovi nahlas uvažovali také v nedaleké Ostravě. Vítkovice totiž přicházejí o brankářskou jedničku Miroslava Svobodu, který se vrací do Plzně. Ostravané mají k dispozici spolehlivého Daniela Dolejše a z Havířova by měl přijít ještě Aleš Stezka, jenž v roce 2015 prošel draftem NHL. Na Hrachovinu údajně Vítkovice neměly peníze.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Motor České Budějovice   Favoritem na získání Hrachovinových služeb je v současné době českobudějovický Motor. Ten sice před sezonou přivedl slovenského reprezentanta a bývalou hvězdu Komety Marka Čiliaka, tomu ale ročník vůbec nevyšel. Nyní by měl Motor vsadit na Hrachovinu.  Foto: Profimedia.cz
 Další spekulace  Nebo všechno nakonec bude ještě jinak? Hrachovina se narodil v Brně a je odchovancem Komety, která možná bude otázku brankářů řešit. Karel Vejmelka totiž v letošní sezoně nepůsobil dvakrát jistě a je otázkou, zda v Brně vsadí na Lukáše Klimeše, nebo budou hledat ještě jinde. Z Hradce Králové zase odchází Marek Mazanec. Aktuálně to však vypadá, že Hrachovina odejde do Českých Budějovic.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Návrat reprezentanta. Které extraligové kluby by mohl posílit Dominik Hrachovina?

Hokejová extraliga by v příští sezoně mohla přivítat jedno zajímavé jméno. Domů by se totiž měl vrátit Dominik Hrachovina.

Dominik Hrachovina ČR 20.jpg

Šestadvacetiletý reprezentační gólman Dominik Hrachovina v současné době chytá ve Finsku. Ovšem zatímco dříve na severu Evropy zářil, nyní se spíše trápí a mluví se o jeho návratu domů. Které extraligové kluby by mohl posílit? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Oceláři Třinec 

Dominik Hrachovina KHL 1.jpg

Třinec vstoupil do play-off s Ondřejem Kaceltem. Ve slezském klubu působí také Jakub Štěpánek a v zimě Oceláři získali ještě Davida Honzíka. V té době se však spekulovalo taky o dalších možných brankářských posilách a na seznamu se ocitl i Dominik Hrachovina. Ten ale do třinecké kabiny nepřišel. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

HC Vítkovice 

Dominik Hrachovina Liberec 2 Foto Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

O Hrachovinovi nahlas uvažovali také v nedaleké Ostravě. Vítkovice totiž přicházejí o brankářskou jedničku Miroslava Svobodu, který se vrací do Plzně. Ostravané mají k dispozici spolehlivého Daniela Dolejše a z Havířova by měl přijít ještě Aleš Stezka, jenž v roce 2015 prošel draftem NHL. Na Hrachovinu údajně Vítkovice neměly peníze. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Motor České Budějovice 

Dominik Hrachovina 2.jpg

Favoritem na získání Hrachovinových služeb je v současné době českobudějovický Motor. Ten sice před sezonou přivedl slovenského reprezentanta a bývalou hvězdu Komety Marka Čiliaka, tomu ale ročník vůbec nevyšel. Nyní by měl Motor vsadit na Hrachovinu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Další spekulace 

Dominik Hrachovina Francouz Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Nebo všechno nakonec bude ještě jinak? Hrachovina se narodil v Brně a je odchovancem Komety, která možná bude otázku brankářů řešit. Karel Vejmelka totiž v letošní sezoně nepůsobil dvakrát jistě a je otázkou, zda v Brně vsadí na Lukáše Klimeše, nebo budou hledat ještě jinde. Z Hradce Králové zase odchází Marek Mazanec. Aktuálně to však vypadá, že Hrachovina odejde do Českých Budějovic. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud