Nastoupili proti svým. 3 „sešívaní“ hráči Liberce, kteří zasáhli do duelu se Slavií

Slavia v létě poslala několik svých hráčů na hostování do Liberce. Za „normálních“ okolností by v souboji se sešívaným týmem nemohli nastoupit, tentokrát to ale bylo jinak.

Slavia v neděli přivítala Liberec, v jehož barvách působí řada hráčů, kteří pod Ještědem hostují právě z Edenu. A tři z nich se v souboji se sešívaným týmem dostali i na hřiště, kde patřili k nejlepším hráčům libereckého týmu. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Mohamed Tijani

Mohamed Tijani Liberec.jpg

Třiadvacetiletý stoper z Pobřeží slonoviny přišel do Slavie v zimě z Jihlavy. V loňské sezoně odehrál za sešívané dva zápasy a poté odešel do Liberce, kde nastupuje pravidelně. Celý zápas Mohamed Tijani odehrál i proti Slavii a opět patřil k nejlepším hráčům Slovanu. V Edenu by s ním měli do budoucna počítat.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Jan Matoušek

Jan MAtoušek Liberec Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Ofenzivní univerzál loni hostoval v Jablonci, teď je zase v Liberci. Dvaadvacetiletý Jan Matoušek obraně Slavie několikrát hodně zatopil, na začátku měl velkou šanci, gólově se ale neprosadil a na svou první trefu v ligové sezoně stále čeká. Každopádně, proti svému kmenovému týmu se ukázal ve velmi dobrém světle. „Maty byl nejdravější i nejaktivnější, co jsem ho kdy viděl,“ řekl na jeho adresu trenér Slavie Jindřich Trpišovský.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Júsuf Hilál

Júsuf Liberec Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Během loňského roku v sešívaném dresu nepřesvědčil a v Edenu nezůstal. Júsuf Hilál byl jedním z hráčů, který odešel hostovat do Liberce a ve šlágru kola nastoupil proti Slavii. A na hřišti byl hodně vidět. „Júsuf byl skvělý a silný v soubojích, po jeho odchodu se nám hrálo líp,“ pochválil ho Trpišovský. Řekl si tímto výkonem ještě o jednu šanci v sešívaném týmu?

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud