Napodobí slavné otce? 5 mladých fotbalistů, kteří o sobě dávají pořádně vědět

Mají slavné příjmení, a tak je na ně upřena větší pozornost než na jiné hráče. Synové slavných otců to zkrátka neměli a nikdy nebudou mít ve sportu jednoduché. Pětice z nich však o sobě začíná dávat pořádně vědět.
Napodobí slavné otce? 5 mladých fotbalistů, kteří o sobě dávají pořádně vědět

Martin Frýdek

Post: obránce, záložník
Věk: 22
Klub: Slovan Liberec

Klepněte pro větší obrázek

Otec-jmenovec má na svém kontě přes 200 ligových a 37 reprezentačních startů, dokonce je vicemistrem Evropy. Nejslavnější období prožil Martin Frýdek ve Spartě.

Toulky fotbalovou minulostí: vzpomínka na Pohár Hassana II.

Toulky fotbalovou minulostí: vzpomínka na Pohár Hassana II.

Na Letné odmalička začínal i jeho syn, do kádru áčka se však natrvalo neprosadil. Poté se Sparta Frýdka mladšího zbavila a pustila jej v zimě 2013 (jako součást transferu Váchy) do Liberce

Pod Ještědem se mladý fotbalista okamžitě prosadil do základní sestavy a v uplynulých dvou sezonách si připsal nejen 39 ligových startů, ale také zkušenosti z Evropské ligy. Trenéři si na Frýdkovi cení jeho univerzálnosti. Šikovný levák dokáže zahrát na obou krajích obrany i zálohy, dobrou práci odvede i ve středu pole.

Foto: Profimedia.cz

Nejčtenější články

FOTO: Shakira a 30 dalších slavných sexy (ex)společnic známých sportovců

FOTO: Shakira a 30 dalších slavných sexy (ex)společnic známých sportovců

Ještěže na světě existují profesionální sportovci. Nás, prosté diváky, oblažují nejen svými výkony na hřištích a stadionech, ale dost často i šťavnatými skandály a v případě mužských celebrit i něžnými protějšky, které mívají dost často po svém boku.

22.  7.  2018 | | 13 N/A
9 Čechů z NHL, jejichž týmy jsou mimo play-off. Kdo z nich přijede na šampionát?

9 Čechů z NHL, jejichž týmy jsou mimo play-off. Kdo z nich přijede na šampio…

Blíží se konec základní části NHL. Stejně tak se přibližuje start světového šampionátu. A trenéři národního týmu už dumají nad tím, které hráče ze zámoří povolají do akce.

26.  3.  2019 | | 1 N/A
Svatá přírodo! Petra Kvitová a 29 dalších nejprsatějších sportovkyň všech dob

Svatá přírodo! Petra Kvitová a 29 dalších nejprsatějších sportovkyň všech do…

Myslete si, co chcete, ale k vytvoření tohoto textu mě nevedly nevybouřené pudy, nýbrž sledování ženských tenisových zápasů. Člověk si prostě nemůže nevšimnout, že některé hráčky jsou v určitých partiích od přírody mimořádně vybavené.

6.  4.  2019 | | 34 N/A

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com