Miroslav Káčer   Slovenský záložník přišel do Plzně před rokem ze Žiliny. Na začátku sezony nastupoval pravidelně, měl flek v sestavě a podával dobré výkony. Jenže postupně se ze základní jedenáctky začal vytrácet a nyní chodí na hřiště už jen sporadicky. Na jaře odehrál jedinou minutu.  Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Šimon Falta  Sedmadvacetiletý ofenzivně laděný záložník nastupoval od sezony 2012/13 v Olomouci, kde z něj postupně rostl jeden z klíčových hráčů. Už nějakou dobu se ale mluvilo o tom, že Sigmu opustí, k čemuž nakonec došlo v zimě. Šimon Falta zamířil do Plzně, v novém prostředí se ale zatím spíše rozkoukává. Nastupuje sice v základní sestavě, v sedmi zápasech ale ještě ani jednou nebodoval.  Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Ondřej Mihálik   Bývalý mládežnický reprezentant působil v Plzni už v minulé sezoně. To byl ale ve Viktorce jen na hostování z Aklmaaru, které se v létě změnilo v přestup. Viktorka za něj vysázela poměrně vysokou částku, jenže třiadvacetiletý Ondřej Mihálik moc prostoru nedostává. Do hry chodí převážně coby střídající hráč a v dosavadních deseti startech ještě nebodoval.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Zdeněk Ondrášek  Když v průběhu podzimu přicházel do Plzně, čekal se od něj gól za gólem. Začátek angažmá mu vyšel, ovšem pak reprezentační útočník, který přišel za více než dvacet milionů korun z Dallasu, začal uvadat. Od trenéra Guľy dostával hodně prostoru, jenže čtyři góly v 18 duelech, to je zkrátka málo. I proto nyní dostává přednost Jean-David Beauguel.  Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Nákupy, které se zatím nevyplácí. 4 posily trenéra Guĺy, od nichž se v Plzni čekalo víc

Adrián Guľa je už déle než rok trenérem Plzně, kterou mění k obrazu svému. Na západ Čech přivedl i několik posil, jenže od některých se čekalo víc.

Zdeněk Ondrášek Plzeň Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Je tomu už více než rok, co se vlády v Plzni ujal slovenský trenér Adrián Guľa. Ten na západ Čech přivedl několik nových posil, jenže některé z nich zatím zdaleka nehrají tak, jak se od nich čekalo. Čtyři ofenzivní hráče, jejichž výkony jsou zatím zklamáním, najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Miroslav Káčer 

Miroslav Káčer Plzeň Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Slovenský záložník přišel do Plzně před rokem ze Žiliny. Na začátku sezony nastupoval pravidelně, měl flek v sestavě a podával dobré výkony. Jenže postupně se ze základní jedenáctky začal vytrácet a nyní chodí na hřiště už jen sporadicky. Na jaře odehrál jedinou minutu. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Šimon Falta 

Šimon Falta Plzeň Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Sedmadvacetiletý ofenzivně laděný záložník nastupoval od sezony 2012/13 v Olomouci, kde z něj postupně rostl jeden z klíčových hráčů. Už nějakou dobu se ale mluvilo o tom, že Sigmu opustí, k čemuž nakonec došlo v zimě. Šimon Falta zamířil do Plzně, v novém prostředí se ale zatím spíše rozkoukává. Nastupuje sice v základní sestavě, v sedmi zápasech ale ještě ani jednou nebodoval. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Ondřej Mihálik 

Ondřej Mihálik Plzeň 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Bývalý mládežnický reprezentant působil v Plzni už v minulé sezoně. To byl ale ve Viktorce jen na hostování z Aklmaaru, které se v létě změnilo v přestup. Viktorka za něj vysázela poměrně vysokou částku, jenže třiadvacetiletý Ondřej Mihálik moc prostoru nedostává. Do hry chodí převážně coby střídající hráč a v dosavadních deseti startech ještě nebodoval. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Zdeněk Ondrášek 

Zdeněk Ondrášek Plzeň 2 Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Když v průběhu podzimu přicházel do Plzně, čekal se od něj gól za gólem. Začátek angažmá mu vyšel, ovšem pak reprezentační útočník, který přišel za více než dvacet milionů korun z Dallasu, začal uvadat. Od trenéra Guľy dostával hodně prostoru, jenže čtyři góly v 18 duelech, to je zkrátka málo. I proto nyní dostává přednost Jean-David Beauguel. 

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud