Ondřej Karafiát  - Do Slavie přišel v létě zadarmo z Liberce, kde mu skončila smlouva. Jeho výhodou je, že může naskočit jak na postu stopera, tak coby defenzivní záložník. Jenže Ondřej Karafiát odehrál pouhých 36 minut proti Teplicím a nedostal se ani do týmu pro Ligu mistrů. Foto: Profimedia.cz
 Tomáš Malínský  - Moc prostoru zatím nedostal ani Tomáš Malínský, který, stejně jako Karafiát, dorazil v létě z Liberce. Houževnatý křídelník, jenž si v Edenu brousil zuby na místo v základní sestavě, dosud nastoupil jen na devět minut proti Příbrami. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Oscar Dorley  - Hodně si v Edenu slibovali také od Oscara, který do Slavie přišel v průběhu minulé sezony z Liberce. Jenže loni si dvaadvacetiletý Liberijec připsal jen šest startů a letos ve dvou duelech coby střídající hráč odehrál pouze 27 minut. Do základní sestavy má zatím daleko. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jan Kuchta  - Hodně těžké to v Edenu má také Jan Kuchta, který do Slavie přišel v létě, jak jinak, než z Liberce. Útočnou jedničkou sešívaných je totiž Stanislav Tecl, který ligu zahájil hattrickem. Petar Musa má na kontě dva góly, zato třiadvacetiletý Kuchta odehrál jen dvacet minut proti Teplicím. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Najde se pro ně místo? 4 hráči Slavie, kteří letos zatím nedostali skoro žádnou šanci

Slavia má hodně silný kádr a kouč Jindřich Trpišovský by hravě dokázal poskládat i dvě jedenáctky. Není proto divu, že na některé hráče nezbude moc místa.

Bez názvu.jpg

Hráči, jako Ondřej Kolář, Vladimír Coufal, Nicolae Stanciu či Petr Ševčík se o své místo v Edenu nemusí bát. Jenže jiní čtyři hráči Slavie si letos skoro neškrtli a je otázkou, jaký bude jejich další vývoj. O kom je řeč? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Ondřej Karafiát

Ondřej Karafiát 20.jpg

Do Slavie přišel v létě zadarmo z Liberce, kde mu skončila smlouva. Jeho výhodou je, že může naskočit jak na postu stopera, tak coby defenzivní záložník. Jenže Ondřej Karafiát odehrál pouhých 36 minut proti Teplicím a nedostal se ani do týmu pro Ligu mistrů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Tomáš Malínský

Tomáš Malinský Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Moc prostoru zatím nedostal ani Tomáš Malínský, který, stejně jako Karafiát, dorazil v létě z Liberce. Houževnatý křídelník, jenž si v Edenu brousil zuby na místo v základní sestavě, dosud nastoupil jen na devět minut proti Příbrami.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Oscar Dorley

Oscar Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Hodně si v Edenu slibovali také od Oscara, který do Slavie přišel v průběhu minulé sezony z Liberce. Jenže loni si dvaadvacetiletý Liberijec připsal jen šest startů a letos ve dvou duelech coby střídající hráč odehrál pouze 27 minut. Do základní sestavy má zatím daleko.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Jan Kuchta

Jan Kuchta Liberec 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Hodně těžké to v Edenu má také Jan Kuchta, který do Slavie přišel v létě, jak jinak, než z Liberce. Útočnou jedničkou sešívaných je totiž Stanislav Tecl, který ligu zahájil hattrickem. Petar Musa má na kontě dva góly, zato třiadvacetiletý Kuchta odehrál jen dvacet minut proti Teplicím.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud