Náhrady za Hrošovského. 3 mladí záložníci, kteří jednou mohou řídit hru Plzně

V sestavě Plzně sice stále nastupuje David Limberský či Milan Petržela, kádr Viktorky však mládne. Pavel Vrba má i do budoucna z čeho vybírat.

Bez názvu.jpg

V přípravě Viktorky dostávají šanci osmnáctiletí Tomáš Kepl či Pavel Šulc, kteří mají všechny předpoklady k tomu, aby jednou patřili k oporám západočeského klubu. Tam zatím zůstává i Patrik Hrošovský, o jehož služby je však velký zájem v zahraničí. Jména tří plzeňským mladíků, kteří by ho jednou mohli nahradit, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Pavel Bucha

Pavel Bucha Plzeň 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Patřil k velkým nadějím Slavie, před rokem si odbyl premiéru v nejvyšší soutěži, jenže pak se s vedením sešívaného klubu rozhádal a zamířil do Plzně. Viktorka tak zdarma získala velmi talentovaného záložníka, který má ve dvaceti letech celou kariéru ještě před sebou. Pavel Bucha se však na podzim do ligové sestavy nevešel.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Dominik Janošek

Dominik Janošek Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Je odchovancem Brna, před rokem ale zamířil do Slovácka, odkud jej v létě koupila Plzeň. Dvacetiletý záložník s Viktorkou podepsal smlouvu na čtyři roky, Plzeň však mládežnického reprezentanta nechala ještě hostovat ve Slovácku. Na podzim zasáhl do dvanácti zápasů, z toho byl jedenáctkrát v základní sestavě.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí Brno Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia.jpg

Nenechte se mást. Ladislav Krejčí, jenž dříve nastupoval za Spartu a patří do širšího okruhu reprezentantů, zůstává v Boloni. Do Plzně přichází Ladislav Krejčí z Brna, kterému je teprve devatenáct let.

Nadaný záložník debutoval v lize už v sedmnácti a hrával za všechny mládežnické reprezentační výběry. Aktuálně hraje za Zbrojovku druhou ligu a na podzim týmu pomohl dvěma góly. Viktorka ho v Brně nechá hostovat i na jaře.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud