Jakub Markovič – 18 let. V Edenu se o něm hovoří jako o možném nástupci Ondřeje Koláře. Zda ho jednou zastoupí, na to je ještě čas, ovšem jisté je, že má solidně nakročeno. Osmnáctiletý Jakub Markovič letos zasáhl do dvou zápasů a Slavia v nich pokaždé vyhrála 4:0, jednou nad Bohemians 1905, podruhé proti Jablonci. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Daniel Kosek – 19 let. Pardubický rodák je ve Slavii od svých patnácti let. na podzim se trefil v UEFA Youth League v zápase s Barcelonou, dostal šanci v MOL Cupu a ve víkendovém duelu proti Liberci si odbyl i ligovou premiéru. Daniel Kosek nastoupil v základní sestavě a na hřišti vydržel 59 minut. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Lukáš Červ – 19 let. Stejně jako Kosek si odbyl premiéru v zápase s Libercem. Talentovaný záložník vyběhl na hřiště v 75. minuty, kdy na hřišti nahradil Petara Musu. Nadaný Lukáš Červ, který se na podzim trefil v UEFA Youth League proti Interu Milán, má našlápnuto k zajímavé kariéře. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Joao Felipe - 19 let. Ligovou premiéru si letos odbyl také Joao Felipe, od něhož si v Edenu hodně slibují. Ofenzivně laděný brazilský záložník, jenž odehrál 18 minut proti Jablonci, se jeví hodně zajímavě a na kontě má i jeden soutěžní gól, který vstřelil v MOL Cupu. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Naděje z Edenu. Toto jsou čtyři mladí hráči Slavie, kteří si letos odbyli premiéru ve Fortuna lize

O titulu Slavie je rozhodnuto. Trenér Jindřich Trpišovský tak může v závěru sezony experimentovat se sestavou, do které se dostalo i několik mladých nadějí.

Bez názvu.jpg

Slavia má velmi silný kádr, jehož největší hvězdy patří i do reprezentace. V záloze jsou však připravení i nadějní mladíci, kteří se začínají hlásit o své místo na scéně. Kouč Jindřich Trpišovský letos poslal do hry už čtyři hráče, kteří si odbyli premiéru ve Fortuna lize. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Jakub Markovič – 18 let

Jakub Markovič Slavia Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

V Edenu se o něm hovoří jako o možném nástupci Ondřeje Koláře. Zda ho jednou zastoupí, na to je ještě čas, ovšem jisté je, že má solidně nakročeno. Osmnáctiletý Jakub Markovič letos zasáhl do dvou zápasů a Slavia v nich pokaždé vyhrála 4:0, jednou nad Bohemians 1905, podruhé proti Jablonci.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Daniel Kosek – 19 let

Daniel Kosek Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Pardubický rodák je ve Slavii od svých patnácti let. na podzim se trefil v UEFA Youth League v zápase s Barcelonou, dostal šanci v MOL Cupu a ve víkendovém duelu proti Liberci si odbyl i ligovou premiéru. Daniel Kosek nastoupil v základní sestavě a na hřišti vydržel 59 minut.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Lukáš Červ – 19 let

Lukáš Červ Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Stejně jako Kosek si odbyl premiéru v zápase s Libercem. Talentovaný záložník vyběhl na hřiště v 75. minuty, kdy na hřišti nahradil Petara Musu. Nadaný Lukáš Červ, který se na podzim trefil v UEFA Youth League proti Interu Milán, má našlápnuto k zajímavé kariéře.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Joao Felipe - 19 let

Joao Felipe Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Ligovou premiéru si letos odbyl také Joao Felipe, od něhož si v Edenu hodně slibují. Ofenzivně laděný brazilský záložník, jenž odehrál 18 minut proti Jablonci, se jeví hodně zajímavě a na kontě má i jeden soutěžní gól, který vstřelil v MOL Cupu.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud