Naděje na vysvobození z Burnley. 3 kluby, do kterých by mohl odejít Matěj Vydra

Matěj Vydra stále patří Burnley. Jenže v anglickém klubu téměř nehraje a nejradši by zamířil někam, kde by dostával více prostoru. Zájemci o jeho služby by se přitom našli.

Osmadvacetiletý Vydra v Burnley příliš nehraje. Letos si v Premier League připsal jedenáct startů, dohromady v nich ale odehrál jen 219 minut. Vzhledem k tomu, že sní o účasti na EURU, potřebuje pravidelně hrát, a tak není divu, že se spekuluje o jeho odchodu. Kam by mohl zamířit? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Watford FC

Matěj Vydra Watford.jpg

Jednou z možností, kam by Vydra mohl zamířit, je údajně Watford. Nejednalo by se přitom o žádné překvapení, ve Watfordu už působil, v klubu se mu střelecky dařilo a prožil v něm úspěšné časy. Nyní je Watford, který podle webu The Athletic láká Vydru na hostování, v anglické Championship třetí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

AFC Bournemouth

Matěj Vydra Derby 2.jpg

Okolo Vydry krouží i další anglický druholigový klub – Bournemouth, který je v tabulce šestý. Podle portálu Football League World stojí Burnley o Joshuu Kinga, který je právě hráčem Bournemouthonu. A výměnou za něj by mohl jít Vydra.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Union Berlín

Matěj Vydra Burnley.jpg

Médii probleskal zpráva o tom, že Jakuba Jankta sleduje německý Union Berlín. A nejedná se o jediného českého reprezentanta, kterého tento klub láká. Svou pozornost údajně zaměřil i na Vydru, kterého by mohl přivést na hostování s opcí. Union sice poslední dva zápasy prohrál  a v tabulce spadl na osmé místo, i tak si ale v Bundeslize vede nad očekávání dobře.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud