Na odchodu z Kodaně. 3 kluby, do kterých může odejít Michael Lüftner

V roce 2017 získal se Slavií titul, v Edenu byl ale jen půl roku a odešel do Kodaně. Teď by se však Michael Lüftner mohl stěhovat znovu. Zájem o něj má několik klubů.

Čtyřiadvacetiletý teplický odchovanec se po svém příchodu do Kodaně ihned zabydlel v základní sestavě, jenže loňská sezona dánskému suverénovi nevyšla a tým v lize skončil až čtvrtý. Kodaň ideálně nevstoupila ani do nového ročníku, v sestavě došlo ke změnám a Lüftner se naposledy nevešel ani mezi náhradníky. Odejde jinam? Aktuálně okolo něj krouží tři kluby, které najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Dynamo Kyjev

Michael Luftner.jpg

V Kyjevě se pomalu začínají smiřovat s odchodem klíčového stopera Tamáse Kádára, za kterého klub potřebuje najít náhradu. Dynamo má více možností a jednou z nich je údajně právě Lüftner. Pokud by na Ukrajinu skutečně odešel, tak by se v předkole Ligy mistrů postavil proti Slavii.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Gent

Michael Lüftner Kodaň.jpg

V belgickém Genku působí Jakub Brabec, ten ale v uplynulé sezoně nedostal moc prostoru a spekulovalo se o jeho odchodu. Do konkurenčního Gentu, který v loňském ročníku belgické ligy skončil čtvrtý, by teď mohl přijít Lüftner.  

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

West Bromwich Albion

Michael Luftner Kodaň 2.jpg

Lüftnerovy cesty by mohly vést i do Anglie. Nikoliv však do Premier League, ale do druhé nejvyšší soutěže Championship. O služby českého stopera totiž údajně stojí West Bromwich Albion, který v uplynulém ročníku Premier League skončil poslední a nejvyšší soutěž opustil. I s Lüftnerem by se tak mohl pokusit o návrat.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud