Na Letné je nechtějí. 5 českých hráčů, kteří v zimě mohou opustit Spartu

sony  |  11. 12. 2017 18:07

Michal Kadlec má svůj zenit za sebou, podobně je na tom i Lukáš Mareček. Ale odchody Frýdka, Juliše a Lafaty budou možná Spartu brzo mrzet. První dva mají slibnou perspektivu a kdo bude místo Lafaty střílet ve Spartě góly, to opravdu netuším. Místo nich zase sesbírají hráče odložené po celé Evropě, možná s podobnou anamnézou jako má Míša Kadlec, ale pro Spartu nepoužitelní pro nedostatek motivace a hrdosti z příslušnosti ke klubu. Prvně by měl majitel klubu zaměst před vlastním prahem, protože tak jako on se pravý Sparťan nechová. Pak by měl vyměnit minimálně tři nejdůležitější lidi ve správní radě klubu a pak vyhodit toho Itala s celým realizákem i s těmi sedmi posilami, které přivedl v létě. Práci Stramaccioniho zvládne kterýkoliv český trenér se sparťanským srdcem. Nové posily bych hledal především v českých top klubech, někteří kvalitní hráči nejsou příliš vytíženi ani v Plzni a Slávii, dobré hráče má Olomouc, zkušený kádr Boleslav a dobří hráči jsou ze Sparty na hostování jinde. Jen je třeba se řídit realitou a nestavět si vzdušné zámky. Ještě udělejte dvakrát stejné chyby a jste rychle ve druhé lize.

Odpovědět  |   | 


Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

Top videa

Litvínov - Plzeň: Premiérovou trefu si zapsal za domácí Akim Aliu, 3:1

Nejčtenější články

Boháči ze zámoří. Takto vypadá nejlépe placená česká formace v NHL

Boháči ze zámoří. Takto vypadá nejlépe placená česká formace v NHL

Do letošního ročníku NHL zatím i s brankáři zasáhlo 32 českých hokejistů. Zatímco někteří jsou teprve na začátku svých kariér, další už patří k nejlépe placeným hráčům svých organizací.

12.  1.  2020 |
FOTO, VIDEO: To musíte vidět! Fanynka Zlatana Ibrahimoviče v akci

FOTO, VIDEO: To musíte vidět! Fanynka Zlatana Ibrahimoviče v akci

Švédský fotbalista Zlatan Ibrahimovič je šťastný člověk. Je považován za jednoho z nejúžasnějších hráčů současnosti a tak není divu, že má spoustu fanoušků. A taky fanynek.

26.  10.  2019 | | 36 N/A
Nevyšlo to. 9 českých útočníků, kteří odešli do NHL až v pozdějším věku a neprosadili se tam

Nevyšlo to. 9 českých útočníků, kteří odešli do NHL až v pozdějším věku a ne…

Filip Zadina, Filip Chytil či Martin Nečas si odbyli premiéru v NHL ještě před dvacátými narozeninami, jiní čeští útočníci se však do elitní zámořské ligy vydali až ve vyšším hokejovém věku. Někteří na to možná doplatili, protože se nedokázali v tvrdé konkurenci prosadit.

12.  1.  2020 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com