Na Letné je nechtějí. 5 českých hráčů, kteří v zimě mohou opustit Spartu

sony  |  11. 12. 2017 18:07

Michal Kadlec má svůj zenit za sebou, podobně je na tom i Lukáš Mareček. Ale odchody Frýdka, Juliše a Lafaty budou možná Spartu brzo mrzet. První dva mají slibnou perspektivu a kdo bude místo Lafaty střílet ve Spartě góly, to opravdu netuším. Místo nich zase sesbírají hráče odložené po celé Evropě, možná s podobnou anamnézou jako má Míša Kadlec, ale pro Spartu nepoužitelní pro nedostatek motivace a hrdosti z příslušnosti ke klubu. Prvně by měl majitel klubu zaměst před vlastním prahem, protože tak jako on se pravý Sparťan nechová. Pak by měl vyměnit minimálně tři nejdůležitější lidi ve správní radě klubu a pak vyhodit toho Itala s celým realizákem i s těmi sedmi posilami, které přivedl v létě. Práci Stramaccioniho zvládne kterýkoliv český trenér se sparťanským srdcem. Nové posily bych hledal především v českých top klubech, někteří kvalitní hráči nejsou příliš vytíženi ani v Plzni a Slávii, dobré hráče má Olomouc, zkušený kádr Boleslav a dobří hráči jsou ze Sparty na hostování jinde. Jen je třeba se řídit realitou a nestavět si vzdušné zámky. Ještě udělejte dvakrát stejné chyby a jste rychle ve druhé lize.

Odpovědět  |   | 


Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

Nejčtenější články

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést do svých řad

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést …

Na trhu se objevilo zajímavé jméno. Brankář Dominik Hrachovina skončil ve Švýcarsku a je volný. Zakotví v extralize?

5.  11.  2019 |
VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

Jsme uprostřed další tenisové sezony. Kromě spousty úchvatných sportovních zážitků nám také nabídla i pořádnou porci ženského půvabu. Na některé hráčky je zkrátka radost se dívat a vůbec nezáleží na tom, jak se jim na kurtu daří.

20.  6.  2019 | | 91 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com