Na Letné je nechtějí. 5 českých hráčů, kteří v zimě mohou opustit Spartu

sony  |  11. 12. 2017 18:07

Michal Kadlec má svůj zenit za sebou, podobně je na tom i Lukáš Mareček. Ale odchody Frýdka, Juliše a Lafaty budou možná Spartu brzo mrzet. První dva mají slibnou perspektivu a kdo bude místo Lafaty střílet ve Spartě góly, to opravdu netuším. Místo nich zase sesbírají hráče odložené po celé Evropě, možná s podobnou anamnézou jako má Míša Kadlec, ale pro Spartu nepoužitelní pro nedostatek motivace a hrdosti z příslušnosti ke klubu. Prvně by měl majitel klubu zaměst před vlastním prahem, protože tak jako on se pravý Sparťan nechová. Pak by měl vyměnit minimálně tři nejdůležitější lidi ve správní radě klubu a pak vyhodit toho Itala s celým realizákem i s těmi sedmi posilami, které přivedl v létě. Práci Stramaccioniho zvládne kterýkoliv český trenér se sparťanským srdcem. Nové posily bych hledal především v českých top klubech, někteří kvalitní hráči nejsou příliš vytíženi ani v Plzni a Slávii, dobré hráče má Olomouc, zkušený kádr Boleslav a dobří hráči jsou ze Sparty na hostování jinde. Jen je třeba se řídit realitou a nestavět si vzdušné zámky. Ještě udělejte dvakrát stejné chyby a jste rychle ve druhé lize.

Odpovědět  |   | 


Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

Top videa

Plzeň odstartuje boj o Ligu mistrů na hřišti Alkmaaru. Guľa bude čerpat informace od Mihálika

Nejčtenější články

4 superposily pro Slavii. Podívejte se, kdo by kromě Lingra mohl přijít do Edenu

4 superposily pro Slavii. Podívejte se, kdo by kromě Lingra mohl přijít do E…

Slavia je na přestupovém trhu aktivní a do svých řad už přivedla několik nových hráčů. A další posily jsou možná na cestě.

5.  8.  2020 |
Guľa je už v Plzni nechce. Podívejte se, kteří cizinci opustili kabinu Viktorky

Guľa je už v Plzni nechce. Podívejte se, kteří cizinci opustili kabinu Vikto…

Plzeň se po zimním příchodu trenéra Adriána Guľy mění. Viktorka získala před novou sezonou už několik posil, s pár hráči se ale taky rozloučila.

29.  7.  2020 |
Liga může přijít o hvězdy. Toto je 7 hráčů, o které se zajímají prestižní evropské kluby

Liga může přijít o hvězdy. Toto je 7 hráčů, o které se zajímají prestižní ev…

Tomáš Souček se stal definitivně hráčem West Hamu, Guélor Kanga je v Crvene zvezdě, ovšem tím odchody hráčů z Fortuna ligy nejspíš ještě nekončí.

3.  8.  2020 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com