Manuel Neuer  - Čtyřiatřicetiletý Manuel Neuer je už několik let považován za jednoho z nejlepších brankářů světa. Proti českému týmu ale hvězda Bayernu Mnichov a mistr světa z roku 2014 chytat nebude. V bráně by se měl objevit Kevin Trapp z PSG. Foto: Profimedia.cz
 Serge Gnabry  - Pětadvacetiletý rodák ze Stuttgartu prošel Arsenalem, Brémami či Hoffenheimem. V současné době je oporou Bayernu a také německé reprezentace. Za tu křídelník Serge Gnabry dosud odehrál 15 zápasů a nasázel v nich už 14 branek. Foto: Profimedia.cz
 Toni Kroos  - Proti českému týmu nenastoupí ani Toni Kroos z Realu Madrid, který má ve sbírce titul mistra světa i čtyři triumfy v Lize mistrů. V Madridu je třicetiletý záložník od roku 2014, kdy dorazil v Bayernu Mnichov. Za národní tým dosud odehrál sto zápasů. Foto: Profimedia.cz
 Timo Werner  - Čtyřiadvacetiletý útočník byl až do léta oporou Lipska, kde se v uplynulém ročníku setkal i s Patrikem Schickem. Po sezoně ale Timo Werner Bundesligu opustil a odešel do Chelsea, která za něj zaplatila 53 milionů eur. V národním týmu dal 13 branek v 33 zápasech. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Na Čechy jde německé béčko. 5 hvězd Löwova týmu, které dneska nenastoupí

České fotbalisty dnes čeká velmi prestižní zápas. V Lipsku nastoupí proti Německu, které je už několik let jedním z nejsilnějších týmů planety. V sestavě německého výběru však bude chybět několik hvězd.

Bez názvu.jpg

Němci dnes v přátelském duelu proti českému týmu postaví silný tým. V tom však bude chybět několik hvězd, kterým dal kouč Joachim Löw volno. Jména pěti z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Manuel Neuer

Manuel Neuer Bayern.jpg

Čtyřiatřicetiletý Manuel Neuer je už několik let považován za jednoho z nejlepších brankářů světa. Proti českému týmu ale hvězda Bayernu Mnichov a mistr světa z roku 2014 chytat nebude. V bráně by se měl objevit Kevin Trapp z PSG.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Serge Gnabry

Serge Gnabry Bayern.jpg

Pětadvacetiletý rodák ze Stuttgartu prošel Arsenalem, Brémami či Hoffenheimem. V současné době je oporou Bayernu a také německé reprezentace. Za tu křídelník Serge Gnabry dosud odehrál 15 zápasů a nasázel v nich už 14 branek.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Toni Kroos

Toni Kroos Německo.jpg

Proti českému týmu nenastoupí ani Toni Kroos z Realu Madrid, který má ve sbírce titul mistra světa i čtyři triumfy v Lize mistrů. V Madridu je třicetiletý záložník od roku 2014, kdy dorazil v Bayernu Mnichov. Za národní tým dosud odehrál sto zápasů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Timo Werner

Timo Werner Chelsea.jpg

Čtyřiadvacetiletý útočník byl až do léta oporou Lipska, kde se v uplynulém ročníku setkal i s Patrikem Schickem. Po sezoně ale Timo Werner Bundesligu opustil a odešel do Chelsea, která za něj zaplatila 53 milionů eur. V národním týmu dal 13 branek v 33 zápasech.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Leroy Sané

Leroy Sané BAyern.jpg

Další ofenzivní hvězda německého týmu, která proti Čechům nenastoupí. Leroy Sané v létě přestoupil za 45 milionů eur z Manchesteru City do Bayernu, ovšem jeho tržní cena je podle portálu transfermarkt.de ještě vyšší – 70 milionů eur. V reprezentaci dosud čtyřiadvacetiletý útočník vstřelil pět branek. Mimochodem, hrát dnes nebudou ani Leon Goretzka nebo Matthias Ginter.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud