Muší váhy v Edenu. Tři hráči pražské Slavie, kteří neváží ani 70 kilogramů

Mick van Buren a Peter Olayinka váží pouhých 73 kilogramů. Alex Král dokonce o kilo méně. V Edenu jsou však i hráči, jejichž váha ukazuje ještě nižší čísla.

Nejtěžším mužem slávistické soupisky je Michael Ngadeu, jenž váží 93 kilogramů. Například Tomáš Souček nebo Milan Škoda mají 86 kilo, v kabině Slavie jsou však i hráči, jejichž váha ukazuje úplně jiná čísla. Jména tří nejlehčích fotbalistů z Edenu najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Miroslav Stoch – 66 kilogramů

Miroslav Stoch Slavia 1 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Slovenský reprezentant měří jen 167 centimetrů a váží pouhých 66 kilogramů. Zato po hřišti létá jako utržený z řetězu. V aktuálním ligovém ročníku dal už 11 branek a je třetím nejlepším střelcem ligy. Navrch přidal i devět nahrávek a má neotřesitelnou pozici v základní sestavě.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 4

Petr Ševčík – 65 kilogramů

Petr Ševčík SLavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Jedna ze zimních posil Slavie. Petr Ševčík, jenž dorazil z Liberce, odehrál velmi dobrou přípravu a nahlas se přihlásil o místo v základní sestavě. Čtyřiadvacetiletý střední záložník zasáhl do zápasů s Teplicemi a v Plzni, od té doby mu více nedovolily zdravotní problémy. Teď je ale fit, už naskočil v pohárovém duelu s Karvinou a brzy by se měl objevit i zpátky v lize.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 4

Alexandru Baluta – 62 kilogramů

Alexandru Baluta 3 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Nejlehčím mužem na slávistické soupisce je Alexandru Baluta. 170 centimetrů vysoký rumunský záložník, který v létě přišel do Edenu za 68 milionů korun, totiž váží pouze dvaašedesát kilogramů. Sešívaní si od něj hodně slibovali, šikovný záložník si ale zatím nezískal pevné místo v sestavě a v 18 startech vstřelil jen dva góly.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud