Možná mají poslední šanci. 4 navrátilci z hostování, kteří se porvou o místo ve Spartě

Sparta začala s přípravou na novou sezonu. Na Letné se hlásí posila Casper Højer, ale také několik navrátilců z hostování.

Sparta by měla mít hodně silný a široký kádr, do něhož se nezvládne prosadit každý. O své místo na Letné bojují i čtyři navrátilci z hostování, pro které je to možná poslední šance, jak se ve Spartě usadit. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Dominik Holec  

Dominik Holec Sparta.jpg

Šestadvacetiletý slovenský gólman přišel do Sparty před rokem ze Žiliny a na Letné chtěl zabojovat o post jedničky. Jenže na podzim se v lize neukázal ani jednou a v zimě odešel hostovat do polského Rakowa. Tam nabral parádní formu, v 16 zápasech vychytal osm čistých kont a teď je připraven porvat se znovu o místo v rudém dresu. Uspěje? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Jan Fortelný 

Jan Fortelný Sparta 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Jan Fortelný ve Spartě zahájil už loňskou sezonu, kdy si připsal premiérový start v rudém dresu. Dvaadvacetiletý záložník ale odehrál jedinou minutu a v zimě odešel do Teplic. Na Stínadlech nastupoval pravidelně, předváděl dobré výkony a teď je zpátky ve Spartě. Prosadí se? 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Václav Drchal 

Václav Drchal MB Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Jednadvacetiletého útočníka zbrzdilo v rozletu kariéry zranění. I proto letos hostoval v Mladé Boleslavi a znovu se dostal do solidní formy. Václav Drchal nasázel šest branek a teď se znovu pokusí prokousat do sparťanské sestavy. Nečeká ho ale vůbec snadná práce. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Matěj Pulkrab

Matěj Pulkrab Bohemians 20.jpg

O místo ve Spartě zabojuje taky Matěj Pulkrab, který se o svou šanci na Letné rval už několikrát. Nejvíc prostoru dostal v sezoně 2018/19, kdy dal tři góly. Od té doby je na hostování v Bohemians 1905, za které v průběhu minulého ročníku nastřílel pět branek. Teď má možná poslední šanci, jak se udržet na Letné. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud