Ivan Baranka - Další slovenský reprezentant, který v průběhu sezony přišel do Brna. Ivan Baranka sezonu začala ve Vítkovicích, kde působil už v minulých dvou letech, nyní už je ale třiatřicetiletý účastník olympijských her jedním z pilířů brněnské obrany. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Zbyněk Michálek - Baranka není jediným zkušeným obráncem, kterého Kometa v posledních týdnech přivedla. Do Brna dorazil také Zbyněk Michálek, jenž od loňského konce ve Spartě nikde nehrál. Zkušeností má však na rozdávání, řadu let hrál v NHL, startoval na olympijských hrách i Světovém poháru. V Kometě si od něj směrem k play-off hodně slibují. Foto: Anna Vavríková / MAFRA / Profimedia
 Jakub Orsava - Sedmadvacetiletý útočník hrával za Pardubice, Třinec a naposledy působil v Mladé Boleslavi, odkud před pár dny zamířil do Brna. Z Komety výměnou do města Škodovky odešel dvaadvacetiletý forvard Radim Zohorna. Kdo na tomto trejdu více vydělá? Foto: Anna Vavríková / MAFRA / Profimedia
 Tomáš Plekanec - Bývalý reprezentační kapitán byl řadu let oporou Montrealu, v letošní sezoně ale Tomáš Plekanec v NHL skončil a vrátil se domů – na Kladno a do Komety, které zatím pomohl osmi nahrávkami. Brzy by měl začít hrát jen za Rytíře, ovšem pokud Kladno nedojde do baráže, může se Plekanec zase vrátit do týmu Komety. Foto: Anna Vavríková / MAFRA / Profimedia
5
Fotogalerie

Mozaika je složena. 5 posil, které mají Kometu dovést ke zlatému hattricku

Nenechte se mást. Přestože je Kometa v extraligové tabulce aktuálně šestá, znovu bude patřit k hlavním aspirantům na titul. Tím spíš, když se jí povedlo hodně dobře posílit kádr.

Kometa už v létě přivedla Lukáše Kašpara, ten však v průběhu sezony zamířil do Litvínova. Do Brna však přišel taky Peter Mueller, jenž je nyní jedním z nejproduktivnějších hráčů extraligy. Kometě se povedly i další příchody. Jména pěti hráčů, kteří do Brna přišli v uplynulých dnech, týdnech či měsících najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Marek Čiliak

Marek Čiliak titul Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Vytoužená posila je zpět. Marek ČIliak ukončil své angažmá ve Slovanu Bratislava a vrátil se do Komety, kterou dovedl ke dvěma posledním titulům. Na post dvojky se tak vrací Karel Vejmelka a mladý Lukáš Dostál bude zase brankářem číslo tři. Pokud Čiliak bude v play-off excelovat jako v předešlých letech, může být hlavním klíčem k úspěchu.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 6

Ivan Baranka

Ivan Baranka Kometa Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Další slovenský reprezentant, který v průběhu sezony přišel do Brna. Ivan Baranka sezonu začala ve Vítkovicích, kde působil už v minulých dvou letech, nyní už je ale třiatřicetiletý účastník olympijských her jedním z pilířů brněnské obrany.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 6

Zbyněk Michálek

Zbyněk Michálek Kometa 'Anna Vavríková MAFRA Profimedia.jpg

Baranka není jediným zkušeným obráncem, kterého Kometa v posledních týdnech přivedla. Do Brna dorazil také Zbyněk Michálek, jenž od loňského konce ve Spartě nikde nehrál. Zkušeností má však na rozdávání, řadu let hrál v NHL, startoval na olympijských hrách i Světovém poháru. V Kometě si od něj směrem k play-off hodně slibují.

Foto: Anna Vavríková / MAFRA / Profimedia

 

Pokračování 5 / 6

Jakub Orsava

Jakub Orsava Kometa 'Anna Vavríková MAFRA Profimedia.jpg

Sedmadvacetiletý útočník hrával za Pardubice, Třinec a naposledy působil v Mladé Boleslavi, odkud před pár dny zamířil do Brna. Z Komety výměnou do města Škodovky odešel dvaadvacetiletý forvard Radim Zohorna. Kdo na tomto trejdu více vydělá?

Foto: Anna Vavríková / MAFRA / Profimedia

 

Pokračování 6 / 6

Tomáš Plekanec

Tomáš Plekanec Kometa Anna Vavríková MAFRA Profimedia.jpg

Bývalý reprezentační kapitán byl řadu let oporou Montrealu, v letošní sezoně ale Tomáš Plekanec v NHL skončil a vrátil se domů – na Kladno a do Komety, které zatím pomohl osmi nahrávkami. Brzy by měl začít hrát jen za Rytíře, ovšem pokud Kladno nedojde do baráže, může se Plekanec zase vrátit do týmu Komety.

Foto: Anna Vavríková / MAFRA / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud