Lorenzo Pellegrini – 30 mil. eur  Italský reprezentační středopolař hraje v Říme od roku 2017, kdy dorazil ze Sassuola. V Serii A nasázel už 37 branek a přidal 41 asistencí. V Mourinhově týmu patří k oporám, na ruce nosí i kapitánskou pásku. Poslední dva ligové duely ale sedmadvacetiletý Lorenzo Pellegrini kvůli zranění vynechal.
 Paulo Dybala – 30 mil. eur  Jedna z největších hvězd týmu. Mistr světa z loňského roku v Itálii hrával za Palermo a Juventus, odkud loni v létě odešel zadarmo do AS Řím. V letošním ročníku italské ligy devětadvacetiletý Argentinec odehrál šest zápasů, dal dva góly a přidal dvě nahrávky. Poslední utkání ale kvůli zranění vynechal.
 Tammy Abraham – 35 mil. eur  Šestadvacetiletý anglický reprezentační útočník přišel do AS v létě roku 2021, kdy jej Římané koupili za 41 milionů eur z Chelsea. V Serii A Tammy Abraham odehrál 75 zápasů, ve kterých dal 25 branek. Do letošního ročníku ale vinou zranění ještě nezasáhl.
 Romelu Lukaku - 40 mil. eur  Hlavní hvězda římského AS. Romelu Lukaku má nesmírně zajímavý fotbalový životopis – nastupoval za Anderlecht, Chelsea, Manchester United či Inter Milán, se kterým si před lety zahrál i proti Slavii. Aktuálně patří Chelsea, ta jej ale v létě zapůjčila do Říma. V italské soutěži se letos třicetiletý belgický kanonýr trefil pětkrát, další dva zásahy přidal v Evropské lize.
5
Fotogalerie

Mourinhovy hvězdy! Toto je 5 nejdražších fotbalistů, kteří hrají za AS Řím

Slavii dnes čeká prestižní bitva. Sešívaní se postaví proti římskému AS, které vede uznávaný trenér José Mourinho.

Podívali jsme se na soupisku AS Řím a sestavili žebříček pěti nejdražších hráčů podle toho, jak je ocenil renomovaný portál transfermarkt.de. Ne všichni hráči sice proti Slavii kvůli zdravotním problémům nastoupí, seznam je to ale velmi zajímavý. Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Evan Ndicka – 28 mil. eur

Bez názvu.jpg

Čtyřiadvacetiletý stoper v mládežnických kategoriích reprezentoval Francii, na seniorské úrovni ale odehrál jeden zápas za Pobřeží slonoviny. Do Říma přišel v létě zadarmo z Frankfurtu, v posledních zápasech nastupuje pravidelně v základní sestavě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Lorenzo Pellegrini – 30 mil. eur

Lorenzo Pellegrini AS.jpg

Italský reprezentační středopolař hraje v Říme od roku 2017, kdy dorazil ze Sassuola. V Serii A nasázel už 37 branek a přidal 41 asistencí. V Mourinhově týmu patří k oporám, na ruce nosí i kapitánskou pásku. Poslední dva ligové duely ale sedmadvacetiletý Lorenzo Pellegrini kvůli zranění vynechal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Paulo Dybala – 30 mil. eur

Paulo Dybala AS.jpg

Jedna z největších hvězd týmu. Mistr světa z loňského roku v Itálii hrával za Palermo a Juventus, odkud loni v létě odešel zadarmo do AS Řím. V letošním ročníku italské ligy devětadvacetiletý Argentinec odehrál šest zápasů, dal dva góly a přidal dvě nahrávky. Poslední utkání ale kvůli zranění vynechal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Tammy Abraham – 35 mil. eur

Tammy Abraham AS.jpg

Šestadvacetiletý anglický reprezentační útočník přišel do AS v létě roku 2021, kdy jej Římané koupili za 41 milionů eur z Chelsea. V Serii A Tammy Abraham odehrál 75 zápasů, ve kterých dal 25 branek. Do letošního ročníku ale vinou zranění ještě nezasáhl.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Romelu Lukaku - 40 mil. eur

Romelu Lukaku AS.jpg

Hlavní hvězda římského AS. Romelu Lukaku má nesmírně zajímavý fotbalový životopis – nastupoval za Anderlecht, Chelsea, Manchester United či Inter Milán, se kterým si před lety zahrál i proti Slavii. Aktuálně patří Chelsea, ta jej ale v létě zapůjčila do Říma. V italské soutěži se letos třicetiletý belgický kanonýr trefil pětkrát, další dva zásahy přidal v Evropské lize.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud