Monako nebo Serie A? 5 italských klubů, které chtějí Jakuba Jankta

Monako nebo Serie A? 5 italských klubů, které chtějí Jakuba Jankta

Monako nebo Serie A? 5 italských klubů, které chtějí Jakuba Jankta

O Jakuba Jankta je zájem. Dvaadvacetiletý český reprezentant už nechce pokračovat v Udinese a pravděpodobně brzy změní dres. Mohl by však zůstat v Serii A.

Dříve se spekulovalo o přesunu do Arsenalu, teď Jakuba Jankta údajně láká Monako. Ve hře je však také pět italských klubů. Které to jsou? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

AC Milán

Jakub Jankto1.jpg

Nejzajímavější klub na seznamu. AC Milán je sice několik let v útlumu a nedaří se mu navázat na předešlé úspěchy, klub ze San Sira je ale stále velmi prestižní adresou. O Jankta se už nějakou dobu zajímá, kvůli porušení finančního fair play však přijde o účast v Evropské lize.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Bergamo

Jakub Jankto2.jpg

O slávistického záložníka Tomáše Součka usiluje Fiorentina. Údajně ho ale vábí také Atalanta, které se zamlouvá také Jankto. Bergamo v uplynulém ročníku skončilo sedmé, ofenzivní záložník Udinese by si tak rozhodně polepšil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Lazio

Jakub Jankto Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Také Lazio by bylo velmi zajímavou destinací. V římském celku už dříve působili Pavel Nedvěd, Karel Poborský či Libor Kozák, teď se tým z hlavního města zajímá i o Jankta. Římané skončili pátí a čeká je pohárová Evropa.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia.

Pokračování 5 / 6

Sampdoria

Jakub Jankto3.jpg

Desátý celek uplynulého ročníku je prý k Janktovi nejblíže. Jak uvedla televizní stanice Sportitalia, Sampdoria se už údajně domluvila s vedením Udinese na odstupném ve výši 15 milionů eur, které se rozloží do několika splátek. Potvrdí se tyto spekulace, nebo Jankto zamíří jinam?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Turín

Jakub Jankto 4.jpg

O dvaadvacetiletého reprezentanta se totiž údajně zajímá také klub z Turína. Ne však mistrovský Juventus, ale konkurenční FC, který v loňském ročníku Serie A skončil devátý. Kde nakonec Jankto zakotví?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud